بین الملل

تشدید حملات اوکراین برای بازپس‌گیری خرسون/ روسیه تغییر مواضع نیروهایش را تکذیب کرد


تشدید حملات اوکراین برای بازپس‌گیری خرسون/ روسیه تغییر مواضع نیروهایش را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری رویترز، اوکراین روز پنجشنبه مدعی شد که هواپیماهای جنگی این کشور به پنج پایگاه نظامی روسیه در حومه خورسون و شهر دیگری در نزدیکی آن حمله کردند.

شهر خورسون در جنوب اوکراین و در مرز شبه جزیره کریمه که به خاک روسیه متصل است، در مقطعی پس از آغاز عملیات نیروهای این کشور در اوکراین در 24 فوریه وارد این کشور شدند. کشور.

سازمان اطلاعات ارتش انگلیس نیز از تشدید عملیات علیه حمله نیروهای اوکراینی در خورسون خبر داد.

اوکراین مدعی شده است که بخش‌های کوچکی از این منطقه را در هفته‌های اخیر بازپس گرفته است، اما روسیه روز پنجشنبه اعلام کرد که تغییری در موقعیت نیروهای این کشور ایجاد نشده و هواپیماهایش به یک واحد پیاده اوکراینی در شمال خرسون حمله کرده‌اند. منطقه در 24 ساعت گذشته بیش از 130 نیزامی Ukraina را از بین بردہ اند.

اوکراین با تخریب پل خود بر روی رودخانه دنیپرو با استفاده از سامانه های موشکی دوربرد غربی، پشتیبانی لجستیکی از نیروهای روسیه در بخش غربی رودخانه را دشوار کرده است. کرسون شهر کرسون کرسون کرسون کرسون کرسون کرسون کرسون کرسون

Россия в Україна вечен бех очень бряй екстран ارائه می دهد که چگونه در باندارهای این کیشون در دریا زیяй дряй набор шедше. مارتین گریفیتس، مسئول امدادرسانی سازمان ملل متحد، ابراز امیدواری کرد که اولین محموله این غلات در روز جمعه از بنادر دریای سیاه به مقصد اوکراین صادر شود.

امکان صادرات محموله های غلات از بنادر اوکراین وجود دارد، کمبود میلیون ها نفر در سراسر جهان کاهش می یابد.

311311

نوشته های سایت به وسیله پرتال پیشرفته خبری، اقدام به انتشار خبر می نماید، در نتیجه مسوولیت تمامی نوشته های سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و سامانه بر خط ایواره هیچ مسوولیتی در قبال تمامی نوشته های سایت نخواهد داشت.
دکمه بازگشت به بالا