اجتماعی

تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی

تجلیل از دست اندرکاران کشف اموال صندوق امانات بانک ملی

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: دستاورد پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات بانک ملی، این سرقت پیچیده و حرفه ای، سابقه ای تاریخی است که باید در تاریخ ماندگار شود. این کشور و تاریخ اداره کشور.

طبق گزارش ما، سردار «حسین اشتری» در مراسم تجلیل از دست خودی ها و کارکنان گشایش صندوق امانات بانک ملی در سالن ستاد مرکزی این ستاد گفت: بر روح بلند و ملكوتي حضرت امام خميني (ره). ) و عرواح تعبیرة شهدای والمقام انقلاب اسلامی، در دوران دفاع مقدس، دفعان حرم و حریم نظم و صفحة درود و رحمت می فرستیم و بریا برای بمادانی مجموعة كل قوا قوام معازم علی «مدظله العالی» عرض المزید توام با صحّه و سلكة دریم.

وی با بیان اینکه در خدمت همکاران عزیز و عزیزم و اصحاب رسانه که همیشه یار و یاور محل هستند، پیشاپیش خوب است، افزود: امروز ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران بسیار زیاد است و اقدامات بزرگ و بزرگی پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون انجام شده است.

رئیس کل دستگاه های اجرایی کشور گفت: با توجه به تحریم ها، تهدیدها، فتنه های پیش آمده و فعالیت عوامل تأثیرگذار که همواره سعی در تغییر مسیر نظام اسلامی دارند، خرسند باشید. رهنمودهای امام و مقام معظم رهبری «مدزله العلی» و هوشیاری و همراهی مردم از نظام اسلامی و ولایت، همواره نیات دشمنان خنثی شده است و امروز جمهوری اسلامی ایران در مسیر است. قدرت اقتدار

اشتری با کیں بر کومہ مرور همه وقایع از پیروزی کیلاسلی یکلامی کید کرد: لتفو و عنایت الهی حمدی سکوں بروم ایران اسلامی بوده است; همه ما امروز باید به توانمندی ها و ظرفیت های کشورمان افتخار کنیم و در یک کلام با سربلندی به گذشته، به پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، به آینده ایران اسلامی امیدوار باشیم.

این مقام ارشد اجرایی تاکید کرد: هرجا مردم، مسئولان، پشت سر رهبری و در میدان حضور داشتند، موفق بودیم. رمز پیروزی و عرض المزید تبعیت و تبدین منهاز از مقام معازم دربیه «مدظله العالی» است.

اشتری با اشاره به نقشی که مدیریت کشور از انقلاب اسلامی تا کنون ایفا کرده است، ادامه می دهد: مقدس، در تامین سهرها، مرزها و … می بینیم و آئین نکش عفرینی تداوم دارد.

وی افزود: در دهه 60 مدیریت کشور در برخورد با گروهک منافقین، مارکسیست ها و بدخواهان این انقلاب و نظام اسلامی نقش ویژه ای داشت و اثرگذاری آن همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به نقش موثر و اقدامات برجسته پلیس در برقراری نظم و امنیت گفت: به فضل و عنایت خداوند رهنمودهای فرمانده کل قوا «مدظله العالی» و تلاش نیروهای پلیس مجاهد ، اداره این کشور در سالهای اخیر அக்குக்க்கு அய்றை அய்றை இயை நாட்டை வாட்ட்டு வாட்டுக்கள்

اشتری با بیان آن پیس بریم بشری بشک و امیدآفرین است، کاتر نشان کرد: برون رونازیک کارد کرد کارد کرد: برون ورونزیری کردی کارد کارد های برون استکی های است که ایده است.

فرمانده ادارت کیشور با اشاره به دستاوردهای پلیس در سال های اخیر گفت: مردم همیشه قدردان کسانی هستند که بدون تأسف خدمت می کنند.

اشتری کتباب به فولیس کرد کرد کرد: شما عزیزان همیشه در میدان، خیابان، در مراسم مختلف و در موقعیت ها و موقعیت های مختلف برای خدمت به مردم هستید و نقش خود را ایفا می کنید و مردم مجاهدت و فداکاری شما را می بینند. و برای அன் விர்க்குக்க்கு

این مقام ارشد اداری با اشاره به اینکه پلیس مورد اعتماد و احترام مردم است، گفت: مردم در عرصه های مختلف نسبت به پلیس محبت و احترام قائل نیستند و به آنچه برایشان ارزش قائل هستند اهمیت دارند. کسب صلی الله علیه وسلم، پیرویو از منویات مقام معازم العالی «مدظله العالی» و کیمت به رودم ایزمای پیست پلیس است.

اشتری با بیان کے مدروب ایران اسلامی هذا مدرون و شیستا کامست کیمتند وردید: حدوان برتر را شکریم که کیمتگاز مردون هدیم; و تقديم شهاداي بحدي در عر سه تامين و صفحة مويد در خداست ك در عمل به دوكته كوتهي نيم كينيم.

تقديم 14 هزار شيد در راح سكستان

وی با بیان اینکه قریب به 14 هزار شهید در راه نظم و امنیت تقدیم کرده ایم، این ادعا را مطرح کرد که جان خود را برای امنیت می دهیم. حقوق را را نیمی را دیمی.

اشتری تقدم کرد: کلی ستیاش و رجال ستراجی بلیس برگرفته از داهیانه مقام معازم درکی «مدظله العالی» است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه امروز پلیس به تجهیزات جدید، هوشمند و کارآمد مجهز شده است، ادامه داد: همکاران من با انگیزه، اعتقاد، عشق به مردم، برای برقراری نظم و امنیت و برای حفظ نظم و امنیت نقش خود را ایفا می کنند. توسعه امنیت عمومی، هیچ کمبودی وجود ندارد.”

اشتری تدید کرد: امروز بالاترین پایتخت محل عنایت و ایتمدی است که مقاومت وازله العالی”به سودهله العالی”به سوردین و در ساندرین در آنزامی را در به سرودیشان به سوردین و عنی و عنایت را در در بیشتر به سرودین به. به سرودیشان و در در در سرودیشان.

وی در ادامه با اشاره به شناسایی و دستگیری سارقان صندوق امانات یکی از شعب بانک ملی در کمتر از 48 ساعت توسط پلیس، گفت: یکی از اقدامات مهم، شایسته، قابل تقدیر و موثر پلیس قرار بود در کمترین زمان سرقت از صندوق امانات بانک ملی را کشف کند.

عرض المزيد ثامن الحجج (ع) و دستغري سارقان تقدم امانت

سردار اشتری با اشاره به روند پیگیری این پرونده و تشکیل کارگروه تخصصی کشف سرقت، تصریح کرد: در مرحله اول لطف و رحمت الهی شامل اتفاقات شد و سپس رحمت امام رضا (علیه السلام) در انظار بود. دهه کرامت و در آستانه میلاد آقا امام رضا (ع) این کشف بزرگ در عملیات ثامن الحجج (ع) در کمتر از 48 ساعت به ریستل و سرقان ای یین سرقان به ریست به ریسته.

وی افزود: اگرچه این سرقت ماهیت پیچیده ای داشت و سارقان حرفه ای بودند اما عملکرد پلیس نشان داد که کارآگاهان ماهر و مجرب چندین گام جلوتر و حرفه ای تر هستند و این دستاورد پلیس مورد قدردانی همه مردم و مردم است. مقامات. প্র দাদ্তা

اشتری تھید کرد: هر کے کے کے کے کے کے کے کے کے این دستاورد بزرگ و کشف این سرقت حرفه ای و پیچیدگی آن در کوتاه ترین زمان، افتخار و احترام برای همه کشورهاست.

بالاترین مقام اداری کیشور با اشاره به بیانات فرمانده محترم نیروی «مدظله العالی» در دیدار با حاضران در کنگره جامعه اسلامی: فارد و مایه دلغرمی است.

اشتری رماد داد: برای همه است برای همه ما عرضی است کے کے از عایت کے کردم کردین و این را این ایت و این را ایایت و الله ہیہ و برکت و برکت و شوهدای کہ وسلمانها منان است رهبری محل تجلیل می شود. مثل این و هیچ چیز بهتر از این برای آن وجود ندارد.

وی با قدردانی از زحمات سردار «حسین راحیمی»; تحمیل نصائمی تهران بزرک، سردار «محمد قنبری»; رئیس پلیس راهور گفت: دستاورد پلیس در شناسایی و دستگیری سارقان این سرقت پیچیده و حرفه ای یک سابقه تاریخی است که باید مانند دیگر دستاوردهای تاریخ کشور و تاریخ اداره کشور ماندگار باشد. “

به گزارش پایگاه خبری پلیس، اشتری از ساعت 48 تسور ابراءاهان زبده و مجرب بلیس عملة تهران بزرک بیانگر باینگ و بادیلی های فراجا بود و ازربی روح به مید و هزار مرتبه خداوند را شکر می کنیم که لطف و عنایاتش را می کنیم. آن از روش به مید و این که کے کے کے بلیس را کرد دیشن را را کرد را کرد.

مدیر ارشد اداری کیشور افزود: از تعدادی از همکاران عزیزم که در پیگیری و به نتیجه رسیدن این پرونده سرقت نقش داشتند قدردانی می کنم و باید بگویم که در مسیر انجام ماموریت های شخصی و حقوقی، تیزبینی داشته ام. و پیچ های سخت را پشت سر گذاشته ایم اما کاری به آن نداریم و با برنامه ریزی، نوآوری، هوشمندی و هدفمندی برای ایجاد نظم، امنیت و آرامش برای مردم از فناوری به روز استفاده می کنیم.

کیلینی است، در این کرامین از دست اندرکاران و کاکشف امول امول امول امونات بنک ملی تجلیل شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا