استان ها

تاکید بر تقویت تعاملات با مراکز دانشگاهی در راستای پیشگیری از جرائم

تاکید بر تقویت تعاملات با مراکز دانشگاهی در راستای پیشگیری از جرائم

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سردار «محمد کاظم تقوی» در جلسه تعامل با رئیس، دستیاران و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد مشهد گفت: این دانشگاه دارای پشتوانه علمی و دانشگاهی است. کاربردهای بالقوه در جهت دستیابی به امنیت پایدار در جامعه.”

وی با اشاره به ورود سربازان با تخصص و مهارت در بدنه افزود: کسب دانش، تحقیق و پژوهش در حوزه مدیریتی و امنیتی موجب ارتقای خدمات رسانی به مردم می شود.

فرمانده اداری استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه ارتقای امنیت اجتماعی مستلزم استفاده از دانشگاه ها به عنوان مهمترین مراکز تولید علم و دانش است، تصریح کرد: در مجموع برای ارتقای سطح دانش، دانش – مکان‌های مبتنی بر و هوشمند با مراکز دانش و دانشگاه‌ها برای رسیدن به هدف ضروری و ضروری برخورد می‌شود.

این مقام ارشد اداری تصریح کرد: پلیس امروز در تعامل و ارتباط با مراکز دانشگاهی و دانش بنیان موفق عمل می کند که این امر مهم رویکرد جامعه شهرمحور است.

در این جلسه سردار “محمد کاظم تقوی” فرمانده اداری استانداری خراسان رضوی ضمن ارائه بخشی از فعالیت های پلیس در سطح استان و با اشاره به برخی از تعاملات با دانشگاه آزاد، برای همکاری و تعامل بیشتر در همه زمینه ها حفظ در ستور استان در استوره در استوره در استوره در ستوره در ستور استان کرد.

شایان ذکر است مدیران و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد با معاونین و فرماندهان اداری استان در کابس بایک و تمعاد کاری با هم گفت و کو و کیک کردن.

این نشست با هدف ارتقای تعاملات اجرایی، دانشگاهی، پژوهشی و فرهنگی به منظور تبادل نظر و بهره مندی از دانش و تجربه در حوزه های مشترک اداری استان و دانشگاه آزاد با تاکید بر حوزه های پژوهشی، پژوهشی برگزار شد. و کاربرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا