اقتصادی

با توجه به منابع غنی باید تحول اساسی در خوزستان ایجاد شود

با توجه به منابع غنی باید تحول اساسی در خوزستان ایجاد شود

ايسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با توجه به منابع غنی که در خوزستان وجود دارد باید تحولی اساسی در استان ایجاد شود تا تحول خاصی در امنیت غذایی و استقلال اقتصادی در استان ایجاد شود. بخش های مختلف

روز یکشنبه 26 تیرماه جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد خوزستان به راستان اقرازا فتوحی عائیست کوزستان و سایر محمول کانچی برگزار شد.

در این جلسه توسعه و چشم انداز آینده شیلات خوزستان، بهره وری آب و آبیاری برای استان و بحث زنجیره صنایع مرتبط با بخش کشاورزی و بخش های صنعتی مانند پتروشیمی، فولاد و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آقارضا فتوحی معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی استان در این جلسه گفت: امور و منابعی که در استان وجود دارد بر اساس برنامه توسعه استان است و چشم اندازهای آینده باید بتواند برای استان پیشرفت کند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از خوزستان، وی افزود: امیدواریم سازمان برنامه بودجه با همکاری دستگاه های اجرایی استان بتواند آینده درخشانی را برای استان خوزستان رقم بزند.

فتوحی بیان کرد: باید یک اسیاسی دیگر در استان کانیم و استکید دریم های دریمی های دریم کود خود را برا شهریت که کے درین در استان کے کے کے کہ ہے ہے ہے ہ.

وی افزود: باید در محورهای اقتصادی با دنیا رقابت کنیم اگر اقتصاد قوی است، مردم هم قوی هستند و رقابت می کنند، پس همه باید تلاش کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با توجه به منابع غنی که در خوزستان وجود دارد باید تحولی اساسی در استان ایجاد شود تا تحول خاصی در امنیت غذایی و استقلال اقتصادی در استان ایجاد شود. بخش های مختلف

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا