استان ها

افزایش 41 درصدی مبتلایان کرونا در کاشان

41 درصد افزایش داشته است

معلم کاشان از دائن 41 درصدی در شرستان کاشان خبر داد

به لوگر ایواره از خبرگزاری کاشان; محمدشریف زارعی در نشست و سمینار بیمارستان تخصصی کرونا استان اصفهان گفت: در نمونه های مثبت تست کرونا در تیرماه نسبت به خرداد 1401، 41 درصد افزایش مبتلایان به این بیماری را داشتیم که نشان می دهد. که ویروس در منطقه از سر گرفته می شود.

وی افزایش تعداد فوتی ها نسبت به ماه قبل را نگران کننده دانست و اظهار داشت: با ظهور مجدد سویه های جدید ویروس کرونا در کشور و افزایش تعداد بیماران در منطقه کاشان و آران، رعایت نکات بهداشتی، تهویه مناسب و استفاده از ماسک در فزاهای بسته و شولوی هایز کیمین است.

رئیس پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا شهرستان بیان کرد: کارکنان دولت و شهروندان حوزه فرهنگی در دفعات بعدی استفاده از ماسک واکسیناسیون خود را جدی بگیرند و چنانچه تاکنون اقدامی در این زمینه انجام نداده اند به تجمیعی وکسینیسیون شرستان نیسبت به کوکیو وکنزین اقدام کنند.

این تاجر در خصوص حضور کارکنان در ادارات شهرستان خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی در خصوص الزام به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات بر خود نظارت داشته و از حضور کارکنان با علائم کرونا جلوگیری کرده اند. and colds at work, and after the minimum 5 روز قراطنه و مرخسی استعلاجی در منزل با تست تست pcr بدهند هوزور در مهل کار بدهند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا