اقتصادی

افزایش ۲۵ درصدی اعتبار طرح‌های محرومیت‌زدایی جهادکشاورزی در سال آینده

افزایش ۲۵ درصدی اعتبار طرح‌های محرومیت‌زدایی جهادکشاورزی در سال آینده

عسنا مدیر آب و امور کشاورزی جهاد کشاورزی گفت: در سال آینده میزان اعتبار طرح های محرومیت زدایی جهاد کشاورزی نسبت به امسال 25 درصد افزایش می یابد.

رضا شارافرازی روز پنجشنبه در این نشست به بررسی مسائل و مشکلات حوزه آب و خاک جهاد کشاورزی استان مرکزی پرداخت و گفت: 41 هزار کانال در کشور فعال است و در بحث محرومیت زدایی اسامی کانال ها نیز مشخص شده است و در آن سهم اراک، خنداب و كمیجان و مزون ومزان عن شهر شده است، گفت: باد از پیروسی اسلامی کیلامی 95 درصد از روزروس ها در آب های سطحی مصرف می شود.

وی افزود: در بحث قنوات و احیای قنوات و حوزه آبرسانی، امسال اعتبار از محل محرومیت اعتباری خوبی است، تصمیم بر این شده که این حوزه حوزه کارشناسی باشد.

مدیر امور آب و زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: قرارداد سه جانبه اجرای آب، آبیاری، آب و قنوات با سازمان جنگل، نهاد امام حسن(ع) منعقد شده است. (ص) و وزارت جهاد کشاورزی و مطالبات پیگیری می شود».

سرافرازی بیان کرد: ملی کریدیت بر اساس پریک و یکی ها به استان و سه شرستان خنداب و کمیجان و اراک کند کندی.

وی دودک کرد: اعتبار جداگانه ای به سازمان برنامه و بدیگان شد در کل کسالی به استان و ۳ شرستانی به کے کہ ہے

معاون هماهنگی امور عمرانی دولت مرکزی، مهدی زندیه وکیلی نیز گفت: امیدوارم در این سفر برای شبکه های سنجان و کرود و شبکه های سایر شهرها اعتباری در نظر گرفته شود زیرا اعتبارات این حوزه بسیار محدود است و اعتبارات ملی در این راستا مورد نیاز است.» بدادیری اختصابی هیبدی.

وی افزود: با تعلیم به هذا استان مرکیزی به کے کے کانوتا جزوز 3 استان برتر کیشور است آنتزر می رود توجه ویژه ای به آیین سلامه شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا