حوادث

ارائه ۱۵۰ هزار خدمت درمانی به زائران ایرانی حج تمتع

ارائه ۱۵۰ هزار خدمت درمانی به زائران ایرانی حج تمتع

رياس جميعة هلال‌احمر در تشريح جزئيات ارائه خدمات پزشكي و درماني به زائران ايراني در كشور عربستان گفت: در مجموعة 150 هزار و 764 مدر جمعة به حجاج عرض المزيد از حجم عرض المزيد به حجاج.

طبق گزارش ما، دکتر پیرحسین کولیوند گفت: تیم مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با حضور در مکه مکرمه و مدینه منوره از روز بیست و ششم خرداد ماه تا عصر روز بیست و سوم ماه گذشته، 150 هزار نفر. و 764 مورد خدمات درمانی به زائران ایرانی ارائه شده است که از این تعداد 47 هزار و 686 مرد ویزیت در ترمانگاها و 12 هزار و 611 مرد نیز ویزیت به زایران است. همچنین در این مدت 45 هزار و 865 نسخه در بیمارستان و 11 هزار و 402 نسخه در داروخانه بیمارستان صادر شده است.

کولیوند 6221 مورد خدمات پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی و غیره ارائه کرد و افزود: خدمات پرستاری شامل پایش ضربان قلب، اندازه گیری فشار خون، کاتتریزاسیون، تزریق، بخیه، سرم درمانی و پانسمان در این مدت 24 هزار و 578 مورد و کمک. missions , مدادکاری و تنزیف پینتی نیز 2021 مدر بوده است.

بنا بر رابوتر بازیت احمر جمیعة عرض المزید، ریاس جمیعة حلال‎احمر از بستری 379 فرز از حجاج ایرانی در 28 روز کاکر کبر و گفت: در حال حاضر 9 بازدیدکننده در بیمارستان سعودی بیمار هستند و 5 بازدیدکننده نیز در بیمارستان ال. بیمارستان احمر در مکه.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا