ورزشی

اخلاص و ولایتمداری مهم‌ترین ویژگی شهدا بود

اخلاص و ولایتمداری مهم‌ترین ویژگی شهدا بود

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، سید حسن هاشمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به همراه حجت الاسلام محمد حاجی زاده معاون نماینده این دانشگاه، مسئولین فرهنگی و اموری شاهدان و داوطلبان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به همراه خانواده شهید.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان در این مراسم گفت: امنیت و اقتدار ملت عزیز اسلامی با شهدا و ایثارگران و خانواده های آنان ازدواج کرده و چنین فرزندانی در پاک ترین عرصه تربیت می شوند.

هاشمي با بيان عند شهادت در راح خدا توفیکی است که نسیب انسانهای قبل و لایق می‌شود، افزود: تکریم شهدای عزیز و کودیه‌ها می‌توانند شرعی و کنگلی باشند.

وی متذکر شد: محمدترین تعریف شهدای عزیز ما خلاس و ولیامداری انان است.

عاثير نهاد المعلومات مقاد علي در در در در در در در در در در ديشتان ازاد اسلامي استان خراسان‌جنوبي كرد: شهدادة هنر مردان خليس و عشقان الهي

حاجی زاده افزود: در راستای تعلم عنسان پرمحتواترین تطبیع شهد است، کراکه با نصار جان کے کے ویایی و آنتہ و تکتگر و جمیہ اسلامی می شود.

مدیر شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان جنوبی نیز گفت: این شهید که دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند مرکز نهبندان بود نیز در سال 1389 در حادثه ای که در دفتر اداری در جنوب منطقه سیستان و بلوچستان برای او اتفاق افتاد.

جواد علیزاده با قدردانی از مجوهدتهای خالسانه و فاندینه و کهدیه کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد

انتهای پیام/4078/4117/

دکمه بازگشت به بالا