عمومی

آیا با نخریدن، خودرو ارزان می‌شود؟

آیا با نخریدن، خودرو ارزان می‌شود؟

اگر تولید به صورت مستمر ادامه یابد و با افزایش عرضه بازار، عرضه بازار کنترل شود، قیمت ها نیز کنترل می شود. हर चंद है हम हम जिश विष बेन बेन वाा ورزیده

به لوگر ایواره, کھیں اعتماد نوشت: «روزنامه ارگان دولت روز کارهشنبه به نقل از یک خودرو کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد: از کہ دلالان تا کودود از آن بازار عکورنشی اند کرد کرد کرد کرد، به هم با خریدها هکورهای هم با خریدهای هوکرهای. به نقل از یک ناشناس خودرو کرد کرد کرد. کسانی که الان ماشین دارند و عجله ای برای تعویض ماشین ندارند بهتر است خرید را از کارخانه دنبال کنند. افرادی که خودرو ندارند باید حداقل دو ماه صبر کنند تا بازار آرام شود و در صورت ورود به مراحل ثبت نام، خودرو را با قیمت مناسب خریداری کنند.

پیش از این و در اسفندماه سال کیک ریسه‌مهوری هم در بیشتر از دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا ایست مده‌ای برای بیشتو کودرو بیشتو کودری بریا بیشتو کودری استود استدرک بود. افزایش 1.5 برابری تولید خودرو کیشور در سال 1401، افزایش کیفیت تولید با چند اولویت خاص، خروج خودروهای پلت فرم قدیمی از خطوط تولید و جایگزینی آنها با محصولات جدید و به روز و افزایش گارانتی ضروری است. خودروهای عرضه شده به مدت دو سال (40 هزار کیلومتر تا هر سال 60 هزار کیلومتر) با احتساب این مقررات و بر این اساس تولید خودرو در سال 1401 نسبت به سال 1400 باید حداقل 50 درصد افزایش یابد.

اما پیش‌بینی گادید دولت هرای کیں خودرو کاکد درست است؟ ایا با نخریدن خدور، ارزانی در راه است؟

বান্ত্তা প্র্তা পিনিন্য়ান দ্র্র্র

احمد نعمت بخش، دبیر انجمن صنعت خودرو در پاسخ به این سوال که خودرو چه زمانی ارزان می شود، با اطمینان گفت: برنامه اعلام شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تولید شرکت های خودروسازی رقم تولید است. از بیش از یک میلیون خودرو، که البته ходросази отмени ба зиан истандат в хър кадр

دبیر انجمن خودروسازان خاطرنشان کرد: در صورت تداوم تولید و افزایش سطح عرضه در بازار، با افزایش عرضه در بازار، قیمت ها کنترل می شود. हर चंद है हम हम जिश विष बेन बेन वाा ورزیده

وي با بيان اينكه بيشتر اين درخواست ها درخواست هاي كاذب در بازار خودرو است، گفت: البته شرايط محدود كننده خريد خودرو با اين تفاوت كه فرد در چهار سال گذشته هيچ خودرويي از دو شركت ايران خودرو و ايران نخريده است. سایپا خریدار مجوز دارد معتبر است یا پلاک فعال ندارد و … به نوعی دلال با بازار قطع می شود و تا حدی حجم تولید بالا می رود.

دبير انجمون خودرسازان اظهاران کرد: قائدتا بايد با آين روش بازار کينى بازار پين ايد اما کينى کينهاي بازيد کيدن کند و کيد تا به سمت تکنرخيشدن همک کينيم. این در حالی است که قیمت خودرو در کارخانه 190 میلیون تومان و قیمت این خودرو 330 تا 350 میلیون تومان است.

چگونه قیمت خودرو را کاهش دهیم

نيمتَبخش با حقيبة به رائلة قرآة خودرو قفت گفت: ولين راح قائمة در بارجي بازار است. راح دوم خدور راه در بورس کالاست و راح سوم همایش که در سمت راست آن را اش است که در سمت راست آن را راه می کند که راه را راه می کند و دست دلالان از خدور را بازار را می کند.

کارشناس خودرو افزود: اگر دو خودروساز (ایران‌خودرو و سیپا) بین پنج تا شش هزار دستگاه خودرو در روز تولید کنند، قیمت بازار کاهش می‌یابد، اما قیمت کارخانه باید افزایش یابد تا خودروسازان از آسیب دور شوند.

نیمتباخش در کردی در کسا وهمی کره‌اکشی خودر تا پیان سال 1401 کاترنشان کرد: این وعده زمانی عملی می‌شود که قیمت خودرو تک‌نرخی به تا هم به وهود آید.

ता जान्य दियान हिस्त रान्त हम उचोद डा

این کارشناس خودرو با اشاره به حجم پول های سرگردان در کشور تصریح کرد: مبلغ این پول به بیش از چهار هزار و 900 هزار میلیارد تومان رسیده است و به قدری زیاد است که دلال ها تلاش می کنند به دست خانواده های خانواده ها برسند. بروند که اصلا ماشین ندارند. زیرا این افراد در چهار سال گذشته خودرو خریداری کرده اند و به راحتی می توانند از این افراد استفاده کنند و تا اختلاف قیمت همچنان اجاره بها باقی است و قرعه کشی همچنان پابرجاست.

وی درباره واردات خودرو از هند نیز افزود: استانداردهای خودروهای کشور مورد تایید شورای عالی استاندارد است و نباید حساسیتی نسبت به آن وجود داشته باشد و در مورد خودروهای وارداتی نیز باید سختگیری کرد و اگر این اینطور است استانداردها رعایت می شود، فرقی نمی کند خودروی چینی یا هندی از کشور باشد و بقیه خودروها نیز باید استانداردهای ایران را پاس کنند.

طی چهار سال گذشته قیمت خودرو 300 درصد افزایش یافته است

وی در پاسخ به این سوال که آیا اقشار متوسط ​​توان خرید این خودروها را دارند، افزود: با وجود اینکه قدرت خرید مردم کاهش یافته است، اما در حال حاضر خودروهای زیر 10 هزار دلار در بازار وجود ندارد، البته اگر قیمت خودرو به دلار باشد. 30000 تومان محاسبه شده و قیمت آن حدود 300 میلیون تومان است و با هزینه ایاب و ذهاب و پرداخت و سود خودرو، قیمت از این هم بالاتر می رود.

İn کارشناس خودر در گفت: در هل همه کلهاها شد، اما بروم هم همم هم کرشدن خدور را را هذا کرد. این در حالی است که از سال 1397 تا 1401 قیمت فولاد 800 درصد، مواد پلیمری 700 درصد، آلومینیوم 680 درصد و قیمت خودرو 300 درصد مواد اساسی بیش از دو افزایش یافته است. براب کیں خودرو بیشتر پیدان است»

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا