بین الملل

آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، بهروز ناصری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی از زیرساخت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهران از جمله پارکینگ 15 هکتاری این دانشگاه با ظرفیت هزاران نفر بازدید کرد. وسایل نقلیه. اربعین، مهمانشیرد در حال ساخت مهران مرکزی، مهمانسرا، دیدار با علمی و هوزر در پیک سفر اسلامی مرزی پیانه مرزی مهران بر ذوم بسیج بسیج دینکسی دینداری اسلامی ایلام بری کیمت به زوار عطبات علیات بہ‌شور در ایام عرباین تاکید کرد.

اعلاد‌باش مهران برای هوستین از زایران عرباین/ بسیج دانش‌آموزی بری خدیمی عزاداران

وی در دیدار با امام جمعه و فرماندار مهران نیز گفت: ایلام و مهران در ایام اربعین دروازه ورود به آستان های عظمت است و پیشانی ایران میزبان میلیون ها عاشق و عاشق خواهد بود. عاشقان کربلا و به همین مناسبت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در خدمت شما عزیزان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران گفت: در ماموریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، حل مشکلات دانشگاه اسلامی استانبول در دستور کار این دانشگاه و با نگاهی طولانی است. نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه استان افزایش می یابد.»

اعلاد‌باش مهران برای هوستین از زایران عرباین/ بسیج دانش‌آموزی بری خدیمی عزاداران

ناسري متذكر شد: بزرگترين افتخار را براي مجموعه دانشگاه آزاد اسلامي و دانشگاه آزاد اسلامي با نگاهي طولاني و انقلابي خدمت ميهمانان امام حسين عليه السلام در ايام الربعين كردم.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در کنار سایر نهادها و نهادهای انقلابی خدمتگزار مردم خواهد بود، ادامه داد:

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام خاطرنشان کرد: اربعین موجب افزایش جایگاه معنوی و پیشرفت این استان می شود و مردم ایلام مانند گذشته میزبان میهمانان خواهند بود.

امام جمعه مهران هم در آئین ستیت کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد کرد.

حجت‌الاسلام عبدالله اميني بيان كرد: عرب‌عين ابروي نيز مي‌شود و در آيام 20 هزار نفر است، همه بايد باي كار بيايند و بردوين يلام و مهران در عرب امسال هماسه بود.

وی مترح کرد: مطمئنم مدیریت جهادی و انقلابی دکتر طهرانچی و دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین را دارم.

اعلاد‌باش مهران برای هوستین از زایران عرباین/ بسیج دانش‌آموزی بری خدیمی عزاداران

زیرساخت های شهر مهران با حضور میلیونی بازدیدکننده آماده تکمیل است

رئیس مهران هم گفت: با تحله روست قرعه در مهران سوره ستاد المربایین کیشور در مهران به‌شباش استاندار آلام پیگیر امور است و به نور وزوار و سوریته دهی سیمتگری می‌گردید.

علی عباس شفیه افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان مهران در حال انجام است و استان ایلام منتظر همکاری است و امکان دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمت رسانی به میهمانان مهیا است.

وی بیان کرد: بهـــــــــــــــــــــــــــة و درســــــــــــــــــــــــــــــــــــة’s development and research and science development.

استاد مهران گفت: توسعه استان ایلان بدون حضور مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی اولین دانشگاه انقلابی است و برای هر فعالیت و اقدامی باید پیوند علمی و فرهنگی تعریف شود.

انتهای پیام/4078/

انتشارات سایت بر اساس سامانه جامع و هوشمند بررسی و درج خودکار اخبار، اقدام به انتشار مجدد محتوا می نماید، بنابراین مسوولیت تمامی محتوای منتشر شده در سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و سایت ایواره هیچ مسوولیتی در قبال تمام مقالات سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا