استان ها

کسب 5 مقام کشوری توسط دانشجویان خراسان رضوی در مسابقات قرآن و عترت

کسب 5 مقام کشوری توسط دانشجویان خراسان رضوی در مسابقات قرآن و عترت

حجت الاسلام سید مهدی طاهری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد مقدس، با اعلام اینکه پنج نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، سبزوار و قوچان توانستند در رشته های مختلف بیست و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن، رتبه های اول و دوم را کسب کنند، گفت: مسابقه دادن.

وی بیان کرد: بر اساس نتایج اعلام شده این مسابقه مبین محمد رجبی از دانشگاه آزاد اسلامی مشهد مقام اول مسابقات کتبی نهج البلاغه را کسب کرد. سید محمد آریایی فرد از واحد مشهد در رشته نماز رتبه اول کشوری و رسول فرهنگ از واحد مشهد توانستند رتبه دوم کشوری را در حفظ 20 جزء قرآن کریم کسب کنند.

طاهری افزود: در جشنواره هنر و ادبیات این مسابقه، مهدی صحرایی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سبزوار در رشته شعر مقام اول کشوری و امیرعباس اسمی زاده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان رتبه دوم را کسب کردند. جایگاه در کشور در زمینه کاربرد شد.

دبیر شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: در این دوره از مسابقات محمد علیزاده کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد توانست در رشته پژوهشی رتبه اول را کسب کند. بخش کارکنان

وی اعلام کرد: مبین محمد رجبی علاوه بر کسب رتبه در این دوره از مسابقات به مسابقات کشوری دانشگاه های کشور نیز راه یافت که در رشته مفاهیم نهج البلاغه نیز رتبه دوم را کسب کرد.

انتهای پیام/4062/

دکمه بازگشت به بالا