عمومی

پیکر مرحوم حجت‌الاسلام محمدحسین بدری در گناوه تشییع شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، پیکر حجت الاسلام شیخ حسین بدری از روحانیون انقلابی و خوشنام شهرستان گناوه عصر یکشنبه با حضور مردم قدرشناس و فرماندار شهرستان از مصلی جمعه به خاک سپرده شد. یادواره شهدای گمنام

عالم فقید حاج شیخ محمد حسین بدری شامگاه شنبه بر اثر سکته قلبی در منزل دار فانی را وداع گفت.

پیکر آن مرحوم پس از تشییع برای خاکسپاری به شهر مقدس قم منتقل شد.

  پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسین بدری در گناوه تشییع شد

بر اساس این اطلاعیه، مراسم ختم و خاکسپاری این عالم فقید در قم فردا دوشنبه 23 خردادماه در مسجد باب برگزار می شود. بهشت به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر انجام می شود.

در پی درگذشت این روحانی محبوب، خوشنام و جهادی، گروه ها، گروه ها و شخصیت های مختلف این ضایعه غم انگیز را تسلیت گفتند.

امام جمعه گناوه در پیامی به همین مناسبت گفت: درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد حسین بدری که از دوستان فعال، متقی، عاشق اهل بیت(ع) است.ع) و حلال بود و باعث تأسف و تأثر عمیق شد.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی افزود: این روحانی بصیر و انقلابی با داشتن روحیه مردمی و سبک زندگی پاک و ساده همواره محل رجوع مردم به ویژه جوانان و عاشقان اهل بیت است.ع) بود.

  پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسین بدری در گناوه تشییع شد

همچنین عبدالکریم جمیری نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد حسین بدری را تسلیت گفت.

در پیام نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم آمده است: خبر درگذشت روحانی متعهد و دلسوز حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد حسین بدری از روحانیون انقلابی و خوشنام گناوه موجب اندوه و اندوه فراوان شد.

در ادامه این پیام آمده است: اخلاص، تواضع، سادگی، مردم‌سالاری، پایبندی به ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی از جمله ویژگی‌های ارزشمند این روحانی وارسته و با بصیرت بود که وی را به مرجع بسیاری از مردم به‌ویژه تبدیل کرد. جوانان.

  پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسین بدری در گناوه تشییع شد

در پایان پیام نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی آمده است: جناب عالی، دانشجویان، علاقه مندان و تمامی مردم شریف بندر گناوه تسلیت عرض می نمایم. و تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم علو درجات و علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

دکمه بازگشت به بالا