ورزشی

لیگ یکی‌ها مشکلی با تاریخ شروع لیگ برتر فوتسال ندارند/ مشکل تیم‌های انصرافی حل می‌شود

لیگ یکی‌ها مشکلی با تاریخ شروع لیگ برتر فوتسال ندارند/ مشکل تیم‌های انصرافی حل می‌شود

رئیس سازمان لیگ فوتسال می گوید به جز سپاهان هیچ تیم دیگری درخواست انصراف کتبی نداده است و مشکل این تیم به زودی تا شروع مسابقات حل خواهد شد.

آرش جابری، رئیس سازمان لیگ فوتسال در گفت وگو با ایواره، درباره خروج سه تیم از لیگ برتر فوتسال و مشخص نشدن جانشین آنها تصریح کرد: . تنها تغییر، انتقال امتیاز راگا به کاترین آمل بود. سایر تیم ها تا شروع لیگ مشکلات خود را حل خواهند کرد.

وی ادامه داد: ما نمی توانستیم منتظر تصمیم آقایان باشیم تا ببینیم آیا می توانند تیم را مدیریت کنند یا خیر. طبق قوانین مسابقات یک ماه مانده به شروع لیگ باید قرعه کشی می کردیم که این اتفاق افتاد و همه چیز طبق برنامه پیش رفت. فکر می کنم مشکل تیم هایی که هنوز آماده نیستند حل شود و در هفته اول به میدان بروند.

جابری درباره کمبود فرصت تیم های لیگ یک برای حضور در لیگ برتر توضیح داد: قبل از قرعه کشی و در زمان قرعه کشی با تمام تیم هایی که احتمال صعود به لیگ برتر وجود داشت صحبت کردیم و هیچ کدام مشکلی نداشتند. با این فرصت و همه راضی بودند.” لیگ برتر فوتسال به موقع برگزار می شود و تیم ها موظفند خود را برای روزهای 23 و 24 تیرماه آماده کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا