عمومی

طرح تثبیت افت یادگیری دانش‌آموزان ابتدایی در کرمان اجرا می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

طرح تثبیت افت یادگیری دانش‌آموزان ابتدایی در کرمان اجرا می‌شود - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، طاهره زحمتکش در حاشیه نشست تخصصی با معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: برخی از اهداف آموزشی دانش آموزان در دوره آموزش از راه دور محقق نشد، بنابراین برای جبران برای دانش آموزان پایه اول و دوم کلاس های جبرانی.» برگزار شد.

وی یادآور شد: پس از حضور در کلاس ها، کلاس های جبرانی خارج از مدرسه برای سایر پایه های مقطع ابتدایی از فروردین ماه سال جاری اجرا می شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان افزود: این طرح برای دانش آموزان با سطوح عملکرد تحصیلی که نیاز به آموزش و تلاش بیشتر و قابل قبول دارند با هدف مداخله آموزشی و جبران دانش آموزان با افت تحصیلی اجرا می شود.

طاهره زحمتکش افزود: این طرح برای همه دروس است اما دانش آموزان مقطع ابتدایی با سطوح عملکردی نیاز به آموزش و تلاش بیشتر و قابل قبولی در دروس فارسی و ریاضی دارند و دانش آموزان پایه دوم با سطح عملکرد نیاز به آموزش و تلاش بیشتری دارند پذیرش دروس فارسی، ریاضی و تجربی. علوم در اولویت هستند

وی یادآور شد: این کلاس ها در مدارس و یا پایگاه هایی که برای اجرای طرح ایجاد می شود دایر می شود و مدت زمان اجرای طرح بسته به نیاز دانش آموز به تحصیل ضمن بهره مندی از نیروهای مجرب و مجرب از 2 هفته تا 4 هفته خواهد بود. معلمان به اجرای پروژه می پردازند.

زحمتکش ابراز امیدواری کرد: با انجام اقدامات و فعالیت های موثر دستی مهاجمان شرایط، شرایط ارتقاء، ارتقاء و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان را بیش از پیش فراهم کند.

دکمه بازگشت به بالا