عمومی

شش اثر افسردگی بر زندگی شخصی و کاری

شش اثر افسردگی بر زندگی شخصی و کاری

افسردگی یک عامل بازدارنده برای کشاندن افراد به کار، مدرسه یا دانشگاه است. افسردگی در واقع انرژی و انگیزه را از فعالیت می گیرد.

به گزارش ایواره، این روزنامه جام جم او می‌نویسد: «افسردگی می‌تواند نظم زندگی را به هم بزند و به زندگی آب بدهد. افسردگی بر فردی که زندگی را فراموش می کند اثرات جبران ناپذیری دارد. عوارضی که در صورت بروز آنها بهتر است افراد به روان درمانگر مراجعه کنند.

افرادی که افسرده هستند معمولاً در طول شب نمی خوابند. به همین دلیل در طول روز خواب آلود و خسته هستند. در واقع، افسردگی می تواند باعث مشکلات خواب شود. افسردگی بر عملکرد مغز تأثیر منفی می گذارد. فرد افسرده عموماً تمرکز ندارد و بیشتر چیزها را فراموش می کند. افراد افسرده معمولاً از چیزهای خوشایند لذت نمی برند و مدام از زندگی شکایت می کنند. آنها دیدگاه مثبت و امیدوارانه خود را نسبت به زندگی از دست داده اند. افسردگی یک عامل بازدارنده برای کشاندن افراد به کار، مدرسه یا دانشگاه است. افسردگی در واقع انرژی و انگیزه را از فعالیت می گیرد. افسردگی می تواند منجر به از هم گسیختگی روابط یا روابط دوستانه شود.

انزوای اجتماعی یکی از اثرات افسردگی بر زندگی است. کاهش عزت نفس نیز یکی از عوارض افسردگی است. افراد افسرده از موقعیت خود در جامعه ناراضی هستند و نسبت به خود احساس بدی دارند. بنابراین می بینید که برای داشتن یک زندگی سالم، افسردگی باید در اسرع وقت درمان شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا