اجتماعی

سرقت‌های خرد از دغدغه‌های مردم است/ برخورد قاطع پلیس با قاچاق سلاح

سرقت‌های خرد از دغدغه‌های مردم است/ برخورد قاطع پلیس با قاچاق سلاح

جانشین فرمانده کل ارتش گفت: سرقت های خرد یکی از دغدغه های مردم است که اقدامات رضایت بخشی در این زمینه انجام شده است اما لازم است در این زمینه اقدامات متقابل انجام شود.

به گزارش ایواره، سردار قاسم رضایی در جمع خبرنگاران در فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، اظهار داشت: استان تهران به دلیل پایتخت بودن یکی از استان های مهم کشور است و از سوی دیگر شهرهای اطراف پایتخت نیز یکی از استان های مهم کشور است. همچنین جایگاه ویژه ای دارند.”

وی با بیان اینکه مجموعه نیروی انتظامی کشور سه فرماندهی انتطامی برای مدیریت این استان تهران بزرگ و فرماندهی غرب تهران و شرق تهران راه اندازی کرده است، تصریح کرد: خوشبختانه تمامی مسئولان مدیریتی نیز برای مردم و در راستای خدمت به مردم تلاش می کنند.

جانشین فرمانده کل کشور امروز در بازدید از فرماندهی انتظامی ویژه شرق تهران گفت: گزارش های ارائه شده از سوی مسئولان مربوطه در این مدت حاکی از تسلط کامل فرماندهی بر مسائل ماموریتی است و همه مسئولان شهرستان خدا را شکر می کنند که همکاری خوبی با فرماندهی ویژه شرق دارد.» آنها استان تهران را دارند.

رضایی با اشاره به تقدیم 3000 شهید این منطقه به نظام و انقلاب اسلامی تصریح کرد: با توجه به ایثار، ایثار و شهادت همکاران در راستای برقراری نظم و امنیت، لازم است مواد مخدر و سلاح غیرمجاز، ساماندهی شود. اتباع بیگانه در برخورد قاطع با اراذل و اوباش و غیره بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرند.

وی ادامه داد: سرقت های خرد یکی از دغدغه های مردم است. خوشبختانه اقدامات رضایت بخشی در این زمینه انجام شده است، اما لازم است اقدامات متقابلی در این زمینه انجام شود. در زمینه ساخت و ساز شهرداری ها باید موظف به اخذ پروانه ساختمانی و داشتن پیوست انتظامی و همچنین اتمام کار باشند.

جانشین فرمانده کل قوا گفت: توجه به نگهبان محله، توجه به توصیه های پلیس، دوربین های سطح شهر و … می تواند تا حدودی از وقوع سرقت جلوگیری کرده و حتی آن را کاهش دهد. “

وی در خصوص مبارزه با قاچاق مواد مخدر تصریح کرد: ماده 16 و 41 برای مدیریت این موضوع ضروری است. باید به جمع آوری معتادان متجاهر توجه ویژه شود و افرادی که در مراکز نگهداری می شوند با سلامت کامل به جامعه بازگردانده شوند.

رضایی با بیان اینکه حمل و نگهداری سلاح جرم است، تاکید کرد: نگهداری و حمل سلاح و قاچاق آن قطعا آسیب های جبران ناپذیری را به جامعه وارد می کند. همچنین حقوق شهروندی را نقض می کند. بارها گفته شده که امنیت خط قرمز پلیس است و نیروی انتظامی کشور برابر قانون با قاچاقچیان اسلحه برخورد خواهد کرد.

به گزارش سایت پلیس، جانشین فرمانده کل نیروی انتظامی در رابطه با ساماندهی اتباع بیگانه نیز گفت: این یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه شود، بنابراین بکارگیری اتباع غیرمجاز جرم است و کسانی که اتباع خارجی را به کار می گیرند. اتباع باید پاسخگو باشند.”

رضایی با بیان اینکه در برخورد با اراذل و اوباش مماشات نداریم، خاطرنشان کرد: برخورد قاطع و جدی با اراذل و اوباش یکی از اولویت های مهمی است که بحمدالله فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در این زمینه موفق بوده است.

وی در ادامه به برپایی نمایشگاه دستاوردهای اجرای طرح های ارتقای امنیت اخلاقی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه نشان دهنده ایثار مجاهدان در عرصه مبارزه با سرقت، برخورد با اراذل و اوباش است. و اراذل و اوباش و غیره؛ این در حالی است که امروز عملکرد فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در همه زمینه ها رو به پیشرفت است.

توجه به ایمنی محورهای پرتردد و پرتردد به شهرهای شمالی کشور و رفع معضل ترافیک و مطالبه گری از دولت و مجلس در جهت رفع مشکلات موجود در این حوزه از دیگر مواردی بود که جانشین فرمانده کل قوا به آن اشاره کرد. کشور.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا