ورزشی

دوئل استقلال و مجیدی بر سر ستاره لژیونر

دوئل استقلال و مجیدی بر سر ستاره لژیونر

مهمترین گل این بازیکن در بازی مقابل بنفیکا به ثمر رسید. در دیداری که تیم سانتا کلارا با نتیجه 2-1 شکست خورد. محمد محبی در این فصل نیز تجربه بازی مقابل پورتو و اسپورتینگ را به دست آورد و جالب است بدانید که او در تیم پرتغالی نیز به عنوان مهاجم مرکزی بازی می کرد.

در ایران محمد محبی با درخواست رسمی گل گهر و استقلال مواجه شده است، این در حالی است که مدیر باشگاه سانتا کلارا در تعطیلات زمستانی در پاسخ به درخواست تیم های ایرانی گفته بود که ترجیح می دهد محمد محبی را به اسپورتینگ – بنفیکا بفروشد. ، پورتو و براگا سوال مهم این است که آیا این باشگاه ها برای خرید محمد محبی اقدام کرده اند؟ در حال حاضر هیچ خبر رسمی در این مورد وجود ندارد و طبیعتا باشگاه سانتا کلارا برای رسیدن به این مهم مجبور شد فصل گذشته بیشتر مقابل محمد محبی بازی کند.

اما اتفاق جالبی برای محمد محبی افتاد. فرهاد مجیدی، سرمربی تیم اتحاد کلبا نیز برای به خدمت گرفتن محمد محبی اقدام کرده و با پاسخگویی به مطالبات مالی باشگاه پرتغالی موافقت کرده است. به نظر می رسد در صورت بررسی درخواست ها از سوی باشگاه سانتا کلارا، شانس اماراتی ها برای خرید این بازیکن ایرانی بیشتر از دو تیم ایرانی یعنی استقلال و گل گهر باشد. چرا که باشگاه های ایرانی می توانند مبلغ محدود و مشخصی را برای گرفتن رضایت نامه محمد محبی هزینه کنند اما باشگاه اماراتی یکی از ثروتمندترین باشگاه هاست و توان مالی بیشتری برای جذب محمد محبی دارد. البته گفته می شود باشگاه های گل گهر و استقلال مشکلی با پوشیدن این پیراهن به عنوان بازیکن قرضی محمد محبی ندارند اما باشگاه اماراتی می خواهد محمد محبی را به عنوان بازیکن نهایی ببرد. طبق اخبار دریافتی محمد محبی تمایلی برای حضور در یکی از تیم های ایرانی یا باشگاه اماراتی ندارد چرا که حضور در یکی از این تیم ها دوباره به او توجه می کند و شانس بیشتری برای بازگشت به اردوی تیم ملی دارد.

دوئل باشگاه استقلال و اتحاد کلبا برای داشتن بازیکن ایرانی! کدام یک از این دو باشگاه موفق خواهد شد؟ این موضوع در روزهای آینده مشخص خواهد شد. جالب اینجاست که فرهاد مجیدی به دلیل حفظ رابطه اش با باشگاه استقلال و هواداران این باشگاه قصد به خدمت گرفتن بازیکنی از آبی پوشان را ندارد اما حالا روی بازیکنی کار می کند که در لیست خرید تیم استقلال قرار دارد.

258 258

دکمه بازگشت به بالا