استان ها

حمایت از تولید دانش‌بنیان در دستور کار دستگاه قضایی قرار دارد

حمایت از تولید دانش‌بنیان در دستور کار دستگاه قضایی قرار دارد

به گزارش خبرگزاری ایواره از قزوین؛ علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قزوین در حاشیه بازدید از شرکت های دانش بنیان که به مناسبت هفته قوه قضاییه انجام شد، گفت: حوزه دانش بنیان، قوه قضاییه از شرکت شهرک های صنعتی حمایت می کند. در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: مسئولان رسانه ای به ویژه صدا و سیما باید محصولات شرکت های صنعتی را به مردم اطلاع دهند تا مردم بیشتر با تولیدات داخلی آشنا شوند و منجر به حمایت و تشویق تولیدکنندگان استان شود.

این مقام قضایی در خصوص مشکلات تولیدکنندگان گفت: مقرر شد هر دو هفته یک بار جلسه ای برای رفع مشکلات شرکت ها تشکیل شود تا در اسرع وقت آسیب ها و محدودیت های این واحدها در حوزه تولید شناسایی و رفع شود. ممکن است.”

شعبانی بیان کرد: پرونده های تخلف تولیدکنندگان در دستور کار قرار دارد و ماموران ما تمام تلاش خود را برای شناسایی و رفع این موارد انجام می دهند که برخی از آنها مجرمانه است، به عنوان مثال پرونده هایی مانند گران فروشی، احتکار محصولات و کالاهای عمومی ارسال می شود. دادستانی.» و مجازات می شوند تا بتوانیم در این زمینه اثر بازدارندگی بیشتری داشته باشیم.

رئیس کل دادگستری استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: قطعا کسانی که صلاحیت مالکیت زمین های صنعتی را ندارند وارد این عرصه نشوند و طبیعتا قوه قضاییه با این افراد برخورد خواهد کرد تا در نهایت این زمین ها در اختیار افرادی قرار گیرد دارای توان علمی و مورد تایید مسئولین باشد.شرکت ها شهرک های صنعتی هستند، واگذار شوند.

48

دکمه بازگشت به بالا