استان ها

تبیین اهداف دشمن در جنگ شناختی/ استادان دانشگاه روشنگری کنند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی در گردهمایی اساتید بسیجی که در مرکز فرهنگی رفاهی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد، گفت: نسل جوان به آرامش نیاز دارد: اساتید می توانند باعث اعتماد به نفس شوند جوان باشید.

وی خاطرنشان کرد: مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب نسل جوان است اساتید بسیجی وی گفت: فضای دانشگاه و کلاس باید به گونه ای باشد که امید به زندگی و آینده را برای نسل جوان به ارمغان بیاورد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی با تاکید بر اینکه نظام و انقلاب با توطئه گران با چالش های جدی مواجه است، گفت: ارتقای روحیه خودباوری و ایمان باعث ایجاد انگیزه، تعهد و امید به آینده در دانشجویان و در نهایت می شود. منجر به حل مشکلات و مشکلات جامعه در کشور می شود.

مرادی با انتقاد از اینکه برخی به دانش آموزان القا می کنند که کار در این فضا بی فایده است و تلاش ها بیهوده است، تاکید کرد: نسل جوان و تحصیلکرده حلال مشکلات جامعه هستند بنابراین نیازمند مدیران و مسئولان دلسوز و دلسوز هستیم تا جوانان را تشویق کنند. به امید کار و تلاش در کشور.

وی با تاکید بر اینکه اساتید بسیجی باید روحیه مطالبه گری خود را حفظ کنند، مدیریت موفق را در مجموعه حفظ، ترویج و تعمیق ارکان دینی خواند و ابراز امیدواری کرد با دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی نقش موثری در پیشبرد اهداف آن داشته باشیم.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه خراسان رضوی به کارکردهای گام اول انقلاب اسلامی پرداخت و گفت:

مرادی نقش اساتید بسیجی در تبیین گام دوم انقلاب را مهم خواند و گفت: وظیفه اساتید در جنگ شناختی دشمن که هدف آن ناامید ساختن جوانان است، روشنگری و بصیرت است.

ارباب افسران ارتش جنگ نرم هستند

رئیس کانون بسیج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد نیز در این مراسم گفت: پس از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد انقلاب، سازمان آزاد اسلامی دانشگاه در تمامی مراکز دانشگاه آزاد اسلامی دبیرخانه راهبردی استانی ایجاد کرد.

شفاف سازی اهداف دشمن در جنگ شناختی / اساتید دانشگاه

حجت الاسلام مصطفی رجایی پور افزود: یکی از اهداف این دبیرخانه تربیت مربی برای تربیت مربی است، تامین جامعه و طلاب.

وی یادآور شد: اگر تاثیر مثبتی بر اساتید داشته باشیم و بهره مفید و موثری از این قشر داشته باشیم، عملاً 60 تا 70 درصد رسالت فرهنگی خود را انجام داده ایم. چون اساتید می توانند روی دانشجویان تاثیر بگذارند.

مسئول کانون بسیج دانشگاه آزاد اسلامی مشهد تصریح کرد: از این رو این مرکز دانشگاهی در تلاش است با برگزاری کارگاه های آموزشی و تبیین اساتید و کارکنان، اساتید و کارکنان دانشگاه را برای تحقق منویات رهبری در گام دوم بسیج بسیج کند. انقلاب اسلامی».

رجایی پور تاکید کرد: در راستای تحقق اهداف ابلاغی گام دوم انقلاب اسلامی تاکنون فعالیت های متعددی از جمله برگزاری نشست ها و کارگاه های آموزشی برای تمامی اساتید اعم از اعضای هیات علمی و اعضای هیات علمی استان خراسان رضوی انجام شده است. ، که تعداد آنها حدود 3000 است.

وی بیان کرد: سال گذشته کارگاه «کارگاه روخوانی و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» و کارگاه مقدماتی «دوره تربیت مربی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» با حضور اساتیدی از خراسان دانشگاه های رضوی، فردوسی، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه های غیرانتفاعی، دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد و هم اکنون دوره تکمیلی آن در این دانشگاه در حال برگزاری است.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا