اجتماعی

لزوم تخصیص اعتبارات به تناسب میزان برخورداری شهرستان ها

لزوم تخصیص اعتبارات به تناسب میزان برخورداری شهرستان ها

استاندار تهران گفت: تخصیص اعتبارات متناسب با برخورداری یا عدم برخورداری شهرستان ها ابلاغ شود.

به گزارش ایوارهمحسن منصوری در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران گفت: با توجه به اهمیت تصفیه خانه ها و موضوع آبرسانی و نوسازی شبکه فاضلاب استان تهران، از سفر رئیس جمهور اعتبارات متمرکز و مطلوبی به این منظور اختصاص یافت. این برنامه ها را در اسرع وقت اجرا کنید.

وی افزود: تخصیص اعتبارات ملی و استانی باید در مقیاس شهرستانی و با توجه به میزان داشتن یا نداشتن هر شهرستان اعلام شود تا به شاخص های عدالت اجتماعی نزدیک شود.

استاندار تهران تاکید کرد: مردم در اجرای طرح های اجرایی تاخیر نداشته باشند و یا در روند اجرای طرح با مشکلات زیادی مواجه شوند که زندگی آنها را مختل کند.

منصوری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر توانمندسازی افراد جویای کار گفت: مهمترین موضوع در حوزه اشتغال زایی تکمیل چرخه آموزش و توانمندسازی است و پرداخت اعتبار و حمایت های مالی در مرحله بعدی است و در این مورد تخصیص اعتبار منجر به خلق ثروت می شود.”

به گزارش ایواره، در بخشی دیگر از این نشست علاءالدین آزوجی – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران – نیز گفت: کارگروه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران تشکیل و در این کار درباره موضوعات توسعه تصمیم گیری شد. شورا ارائه شده است.

وی در پایان تصریح کرد: توسعه شهرستان ملارد، مسائل و مشکلات پارک فناوری پردیس و توزیع سهم پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از محل تبصره 18 در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا