استان ها

شهید مطهری بهترین الگو برای معلمان است

شهید مطهری بهترین الگو برای معلمان است

ایواره/ فارس فرمانده سپاه فجر فارس با تاکید بر اینکه شهید مطهری بهترین شاخص و الگو برای معلمان است.

سردار یدالله بوعلی در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش فارس ضمن تبریک روز معلم گفت: تبیین زوایای مختلف شخصیت این شهید والامقام برای جامعه فرهیخته فرهنگیان باید مورد توجه مسئولان و دست اندرکاران آموزش و پرورش قرار گیرد. .

به نقل از سپاه فجر بوعلی گفت: آموزش و پرورش و معلمان یکی از ارکان اساسی و موثر در تربیت شخصیت نسل نوجوان و جوان کشور است که تلاش و کوشش این قشر فرهیخته جای تقدیر و قدردانی دارد.

وی ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهید والامقام، استاد مرتضی مطهری گفت: تبیین زوایای مختلف شخصیتی این شهید والامقام برای جامعه فرهیخته فرهنگیان باید مورد توجه مسئولان و دست اندرکاران آموزش و پرورش قرار گیرد.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اهمیت و ضرورت مطالعه آثار شهید مرتضی مطهری گفت: سبک زندگی این شهید والامقام و آثار فاخر این استاد فرهیخته بهترین شاخص و الگو برای اساتید و معلمان است.

بوعلی با اشاره به نتایج درخشان و موثر طرح هایی مانند کمک آموزشی به دانش آموزان نیازمند استان فارس گفت: بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی با هم افزایی و تعامل با جامعه فرهنگی و دانش آموزان زمینه های موفقیت است. این همکاری و موفقیت را در استان فارس در اجرای طرح توکاد شاهد بوده ایم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا