اقتصادی

خبر خوش برای جاماندگان از دریافت یارانه‌ها

خبر خوش برای جاماندگان از دریافت یارانه‌ها

به گفته رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها، سایت سازمان هدفمندی یارانه ها تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته آینده برای ثبت نام از افرادی که یارانه دریافت کرده اند راه اندازی می شود و سپس اطلاعات آنها توسط وزارت کار بررسی می شود. . .

محمدرضا میرتاج الدینی در گفت وگو با ایواره، در تشریح جلسه امروز کمیسیون برنامه و بودجه، گفت: این جلسه با حضور پارسانیا رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها برگزار شد. .

وی ادامه داد: با توجه به توضیحات رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها، سایت سازمان هدفمندی یارانه ها تا پایان هفته جاری یا اوایل هفته آینده برای ثبت نام از بازماندگان دریافت یارانه راه اندازی می شود و پس از آن اطلاعات آنها انجام می شود. توسط وزارت کار بررسی شود.» همچنین بر اساس دستور رئیس جمهور، به افرادی که به قطع یارانه یا دهک ها اعتراض دارند، یارانه پرداخت می شود.

میرتاج الدینی با بیان اینکه عمده گلایه نمایندگان به وزارت کار از عملکرد وزارت کار در تعیین شاخص ها است، گفت: وزارت کار شاخص ها را به گونه ای تعیین کرده است که بسیاری از مردم از دریافت یارانه ها خارج شده اند، بنابراین باید شاخص ها اصلاح شود و انطباق شاخص ها اصلاح شود.

وی در پایان گفت: هفته آینده کمیسیون از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دعوت می کند تا موضوع نحوه ثبت نام یارانه بگیران و تعیین معیارها و شاخص های حذف یارانه را بررسی کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا