استان ها

اکران کلیپ «عصر امید» در مراسم افتتاح رویداد گام دوم دانشگاه آزاد سمنان

اکران کلیپ «عصر امید» در مراسم افتتاح رویداد گام دوم دانشگاه آزاد سمنان

به گزارش خبرگزاری ایواره استان سمنان، مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با برگزاری رویداد ملی عصر امید ساخته و اکران شد.

مصطفی فیض درباره اهداف ساخت این نماهنگ گفت: در تولید این فیلم گوشه ای از ظرفیت های علمی و پژوهشی واحدهای دانشگاهی استان به نمایش گذاشته شد و حس امید، پویایی، حرکت و نشاط در فضای عمومی تزریق شد. حضور مخاطبان یکی از اولویت های اصلی ساخت این کلیپ بود.»

وی استفاده از تصاویر متعدد، ساختار قوی، ریتم بالا در کنار صداگذاری و موسیقی چشمگیر را از ویژگی های این کلیپ اکران شده معرفی کرد و افزود: نمایش این محتوای هنری هدفمند در افتتاحیه رویداد ملی عصر امید که حضور داشت. توسط مقامات عالی رتبه کشور، مدیران ارشد دانشگاه، مهمانان ویژه و شرکت کنندگان در این رویداد بزرگ، نمایانگر محتوای قوی، مطلوب و قابل قبول این اثر هنری بودند.

فیض تاکید کرد: این اثر هنری نه تنها از نظر ساختار یا تکنیک قابل توجه است، بلکه از نظر محتوایی نیز شایسته تقدیر است.

وی بیان کرد: تهیه کننده و کارگردان این کلیپ کوتاه 90 ثانیه ای مهدی نجفی تصویربردار و دستیار فیلمبردار این پروژه علی ابک و مصطفی نوری بودند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان یادآور شد: تدوین این اثر فاخر بر عهده محمد پهلوان و صدابردار این اثر پارسا مهدوی بوده است.

فیض خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند از طریق صفحه اینستاگرام دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با شناسه azad_semnan_iau این کلیپ زیبا را مشاهده کنند.

48

دکمه بازگشت به بالا