عمومی

پیامی که در روز قدس به جهان مخابره شد

پیامی که در روز قدس به جهان مخابره شد

روز جهانی قدس امسال که با حضور گسترده ملت های آزاده در بسیاری از کشورهای جهان حتی در قلب اروپا و آمریکا برگزار شد حاوی پیام های مهمی بود.

به گزارش ایواره به نقل از نور نیوز، مراسم باشکوه روز جهانی قدس 1401 حاوی پیام هایی به شرح زیر بود:

اولین؛ حضور روز قدس در تقویم جهان اسلام و همه ملت‌های جهان نشانه حقانیت مواضع و دیدگاه‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است که بر خلاف ایران‌جاسوسی بوده است. قادر به جذب قلب های آزاد در سراسر جهان است.

دومین؛ سخنرانی سرلشکر سلامی فرمانده معظم کل قوا در مراسم روز قدس غزه و بازتاب جهانی این سخنرانی، اراده ملت فلسطین را در نپذیرفتن هرگونه سازش و اعتماد به سپاه پاسداران آشکار کرد و نشان داد که هیچ‌کس برخلاف آمریکا، سپاه را تروریست نمی‌داند. غرایز صهیونیستی

سوم؛ حضور گسترده ملت ها در جشن روز قدس این پیام را به رژیم موقت صهیونیستی داد که پنهان شدن پشت دیوارها و حمایت همه جانبه غرب نمی تواند برای این رژیم امنیت ایجاد کند.

چهارم؛ هیاهوی جهانی در روز قدس گواهی بر برتری فلسطینیان و جبهه مقاومت در اتحاد ملت هاست، به ویژه اینکه صهیونیست ها و حامیان آنها کمترین فعالیت رسانه ای را برای مقاومت فلسطین و منطقه تحمل نکردند.

پنجم؛ جشن باشکوه روز قدس به سازشکاران و عزیزان به حمایت آمریکا در ازای همگرایی با این رژیم پیام داد که عزاداری بر جنازه متعفن عزاداری بر سرابی است که نه امنیتی است و نه نخواهد بود. موقعیت جهانی دارند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا