عمومی

ورود سامانه بارشی به استان سمنان/ غلظت غبار کاهش می‌یابد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ورود سامانه بارشی به استان سمنان/ غلظت غبار کاهش می‌یابد - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، نگاهی به نقشه های هواشناسی نشان می دهد که سامانه بارشی کم فشار از غرب وارد استان سمنان شده و به تدریج تمامی شهرستان های استان را تحت تاثیر قرار می دهد، به این ترتیب پیش بینی می شود غلظت آلاینده ها و گرد و غبار در استان در محدوده 24 ساعت اخیر، کاهش یابد.

هوای مرکز استان در عصر روز شنبه نیمه ابری تا ابری و غبارآلود پیش بینی می شود اما از فردا بر میزان ابر افزایش یافته و شاهد بارش باران و رعد و برق خواهیم بود همچنین مرکز استان وزش باد خواهد داشت که به نظر می رسد. این عامل باعث کاهش غلظت آلاینده ها می شود.

آسمان سمنان برای صبح و یکشنبه صبح نیمه ابری تا ابری گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود و حداکثر و حداقل دمای هوا 24 و 13 درجه بالای صفر خواهد بود که با وجود بارش پراکنده و رعد و برق، دمای هوا را نشان می دهد. کاهش زیادی نخواهد داشت

آسمان نیمه ابری از فردا

آسمان شاهرود فردا نیمه ابری تا ابری گاهی وزش باد شدید گزارش می شود و شاهد بارش باران خواهیم بود.بیشینه و کمینه دما در دیار شاهوار 22 و 9 درجه بالای صفر خواهد بود که کمی خنک تر از امشب است.وضعیت در دامغان نیز به همین صورت است از فردا پراکنده در این شهرستان رخ می دهد تا پایان خوبی برای آلاینده ها و گرد و غبار باشد.بیشترین و حداقل دمای هوا در سرزمین صد دروازه برای فردا مشابه شاهرود است.

در میامی از فردا ظهر شاهد بارش باران و همچنین کاهش دما و رگبار پراکنده خواهیم بود. کالپوش این شهر است. اما وضعیت از امشب در مهدی شهر و شهمیرزاد تغییر می کند، هوای این منطقه نیز نیمه ابری تا ابری پیش بینی می شود، گاهی وزش باد شدید است، حداکثر و حداقل دمای هوا برای این شهرستان 21 و 10 درجه بالای صفر است.

گرمسار شاهد وزش باد شدید به سرعت 63 کیلومتر در ساعت است اما پیش بینی می شود از امشب آسمان این شهرستان ابری بوده و به تدریج شاهد کاهش آلاینده ها باشیم.

دکمه بازگشت به بالا