بین الملل

نامه محرمانه تشکیلات خودگردان فلسطین به اسرائیل


نامه محرمانه تشکیلات خودگردان فلسطین به اسرائیل

به گزارش منابع خبری، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین نامه‌های محرمانه‌ای با موضوع مذاکره درباره پرداخت وجوه به خانواده‌های فلسطینی‌های شهید و اسیر شده توسط رژیم صهیونیستی به اسرائیل ارسال کرده است.

به گزارش ایواره، به نقل از خبرگزاری فلسطینی، ناهوم بارنی، تحلیلگر سیاسی روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت، به نقل از منابع ارشد سیاسی در تل آویو و واشنگتن اعلام کرد که تشکیلات خودگردان فلسطین اخیراً پیامی محرمانه به اسرائیل در رام الله ارسال کرده است. سما. انجام داده است.

به گفته وی، تشکیلات خودگردان فلسطین در این پیام محرمانه اعلام کرده است که آماده مذاکره برای تغییر سیاست های خود در خصوص پرداخت وجوه به خانواده شهدا و اسرای فلسطینی است.

این تحلیلگر سیاسی اسرائیلی افزود: محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پی این نامه نماینده ای را تعیین کرده است.

بارنیر همچنین از تعیین نماینده ای از سوی وزارت خارجه آمریکا برای این مذاکرات خبر داد و گفت که آمریکا از جزئیات این نامه مطلع است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی به رهبری نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل، خود را موظف به پاسخگویی به این نامه نمی داند و تاکنون به این نامه پاسخ نداده است.

این تحلیلگر اسرائیلی با بیان اینکه تندترین اتهاماتی که اسرائیل به تشکیلات خودگردان فلسطین وارد می کند، مربوط به “تروریسم” است، افزود: اسرائیل معتقد است که تشکیلات خودگردان فلسطین سخاوتمندانه به خانواده های “تروریست هایی” که زندانی یا کشته شده اند کمک می کند.

وی خاطرنشان کرد که اسرائیلی‌ها حرکت تشکیلات خودگردان فلسطین را گامی در جهت تقویت آنچه که تروریسم می‌خوانند و افزایش حملات به اسرائیلی‌ها می‌دانند، اما فلسطینی‌ها این اقدام را گامی برای کمک به خانواده‌هایی می‌دانند که از خانه‌های خود امرار معاش می‌کنند. به نوعی، فلسطینی ها این را یک تعهد اخلاقی در قبال خود می دانند.

انتهای پیام/

تمامی نوشته های سایت به وسیله سامانه آنلاین، اقدام به انتشار محتوا می نماید، بنابراین مسوولیت تمامی نوشته های سایت بر عهده منابع خبری بوده و وب سایت ایواره هیچ مسوولیتی در قبال تمامی نوشته های سایت ندارد.
دکمه بازگشت به بالا