استان ها

سرمربی خلیج فارس ماهشهر: می‌خواهیم قهرمان جام حذفی شویم

سرمربی خلیج فارس ماهشهر: می‌خواهیم قهرمان جام حذفی شویم

سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس در ماهشهر گفت: برای جام حذفی سرمایه گذاری کرده ایم و به این فکر می کنیم که در جمع چهار تیم قرار بگیریم و قهرمان جام حذفی شویم.

به گزارش ایواره، موسی قنواتی در نشست خبری پیش از دیدار فردا (شنبه) با مس رفسنجان در جام حذفی اظهار کرد: تیم ما در طول هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است. حریف را هم آنالیز کرده ایم و آماده یک بازی خوب با برد هستیم.

وی همچنین در مورد عنوان تیم شگفت انگیزی که به خلیج فارس ماهشهر داده شده است، گفت: ما جزو مدعیان هستیم و فردا بدون شک تمام تلاش خود را می کنیم و می جنگیم و مصمم هستیم جزو چهار تیم باشیم. برای مرحله اول و دوم شگفت انگیز بود و اکنون جزو مدعیان هستیم.

سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس در ماهشهر تصریح کرد: برای جام حذفی سرمایه گذاری کرده ایم و به این فکر می کنیم که در جمع چهار تیم قرار بگیریم و قهرمان جام حذفی شویم. شرایط تیم ما این را می طلبد و فردا خواهید دید که بازیکنان ما یکی از بهترین روزهای خود را می گذرانند و به دنبال رسیدن به هدف و آنچه استحقاقشان را دارند هستند.

وی گفت: برای بازی فردا بازیکن محروم و مصدوم نداریم و با تمام توان لحظه شماری می کنیم تا بازی فردا در جمع چهار تیم باشیم و بازیکنان ما به چیزی جز این فکر نمی کنند.

قنواتی گفت: برخی از بازیکنانی که در نیم فصل جذب کردیم، از نظر فنی و انگیزشی به بازیکنان ما کمک زیادی کرده اند و سطح آنها در حد بازیکنان خودمان است. آنها با تیم هماهنگ کرده اند و نوید روزهای بسیار خوبی را می دهد و چند بازی اخیر ما در لیگ دو بدون شکست بود و روزهای خوبی را برای رسیدن به اینجا سپری کردیم و از هر نظر آماده یک بازی خوب با مس رفسنجان هستیم.

وی گفت: بازیکنان ما چه در زمین و چه روی نیمکت همه کنار هم هستند و به این باور رسیده اند که اگر بازی به 120 دقیقه برسد نمی توانند گلی دریافت کنند و تیم ما در روزی ثابت کرده است که گل نخورده، گل خورده و پیروز شده است.» عزم راسخ پشت این تیم است که به این نقطه رسیده است. بازیکنان ما به جایگاه حریف و خودشان نگاه نمی کنند و به آنچه که دارند اعتماد دارند. بازیکنان ما همه با هم دفاع می کنند و همه به هم کمک می کنند.

سرمربی تیم فوتبال خلیج فارس ماهشهر درباره تفاوت این تیم با مس رفسنجان و اینکه حریف برخلاف تیم خلیج فارس اسپانسر خوبی دارد، گفت: در مورد شرکت ها و پتروشیمی ها خیلی صحبت کردیم و از قبل هم اذیت شدیم و من. فکر کنید بازیکنان ما باید فردا باز هم یک پیروزی خوب کسب کنند و به مردم خوب و شریف بندر ماهشهر و استان خوزستان تقدیم کنند. ما به حاشیه ها فشار نمی آوریم و تمرکزمان روی بازی فردا و پیروزی آن است. به جرات می توانم بگویم که مصمم به پیروزی در بازی هستیم و به تیم بزرگ و محترم مس رفسنجان نگاه نمی کنیم و به فکر بضاعت و پای بازیکنان خود هستیم.

وی گفت: از همه مسئولان شهرستان و استان خوزستان که تمام تلاش خود را برای برگزاری بازی در ماهشهر انجام دادند تشکر می کنم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا