بین الملل

راز معامله «شهید شاه‌ولدی» با خدا در جزیره «بوارین»/ بارگاهی که میعادگاه عاشقان ولایت است

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، شهید قاسم شاهولدی وی در سال 1388 به عنوان شهید گمنام بدرقه مردم استان ایلام در دانشگاه آزاد اسلامی به خاک سپرده شد. از آن روز به بعد اساتید، کارکنان و دانشجویان با حضور بر مزار آن شهید والامقام فعالیت خود را آغاز کردند و علاوه بر آن مزار این شهید هر روز به ویژه در ایام ولادت محل عبادت مردم استان ایلام بوده است. و شهادت ائمه.


بیشتر بخوانید:

استقبال از مادر شهید شاه ولدی در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام


دو سال بعد در پاییز 1400 این شهید والامقام با آزمایش DNA شناسایی شد و هیجان وصف ناپذیری در استان ایلام به وجود آمد.

راز معامله «شهید شاهولدی» با خدا در جزیره «باوارین»/ بارگاهی که محل ملاقات عاشقان ولایت است.

صبر و استقامت خانواده این شهید والامقام به ویژه مادر شهید مثال زدنی بود.

شهید گمنامی که در عملیات والفجر 8 به شهادت رسید

شهید قاسم شاهولدی اهل بخش آستانه واقع در شهرستان شازند استان مرکزی و از نیروهای لشکر 21 حمزه سیدالشهدا است که در سال 1364 در عملیات والفجر 8 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شاه ولدی جوانی 19 ساله بود که در سالهای ترس و خطر به امام خود اعتراف کرد و در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی به جبهه های حق علیه باطل پیوست و سرانجام در باوارین به درجه رفیع شهادت نائل آمد. جزیره.

امروز 20 فروردین مصادف با سالروز ولادت شهید قاسم شاه ولدی (20 فروردین 1354) شهیدی است که پناهگاه مردم استان ایلام به ویژه جامعه دانشگاهی است و با حضور خود به جامعه اسلامی عزت و اقتدار بخشیده است. دانشگاه آزاد آغاز کلاس های حضوری در دانشگاه شور و شوق این شهید را دو چندان کرده است.

نوجوانی که استاد معنویت در دانشگاه آزاد اسلامی ایلام شد

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ایلام به خبرنگار آنا گفت: 22 فروردین مایه فیض و منشأ معنویت دانشگاه آزاد ایلام است، شهید قاسم شاه ولدی، شهید و نوجوانی که روزی به مقام استادی رسید. معنویت و تهذیب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام.

حجت الاسلام امیر هادی زاده خاطرنشان کرد: نمی دانم شهید شاه ولدی در جریان شهادتش در جزیره بوارین چه معامله ای با خداوند انجام داده بود که امروز موجب الهام دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه می شود.

وی تصریح کرد: مزار شهید شاه ولدی به حق مرکز فرهنگی و مذهبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام است مانند شهدای گمنامی که در دانشگاه ها به خاک سپرده شده اند.

راز معامله «شهید شاهولدی» با خدا در جزیره «باوارین»/ بارگاهی که محل ملاقات عاشقان ولایت است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان ایلام تاکید کرد: ادای دین به این شهید و خانواده اش ادامه راه است و از خداوند می خواهیم که ما را در این راه ثابت قدم نگه دارد.

قدردان خانواده شهید شاه ولدی هستیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام نیز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، اظهار کرد: مزار شهید شاه ولدی یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی و معنوی امروز ایلام است و به واسطه وجود این بزرگوار. شهید والامقام دانشگاه آزاد اسلامی ایلام همه روزه میزبان مردم ایلام است.

بهروز ناصری تاکید کرد: مردم استان ایلام به ویژه جامعه دانشگاهی استان ایلام قدردان خانواده این شهید بزرگوار و مادرش هستند.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی که دشمن به دنبال تضعیف ارزش ها و رشادت های دوران دفاع مقدس است، بارگاه منور این شهید والامقام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام محل اجتماع دوستداران شهادت و شهادت است. و یک مرکز بزرگ فرهنگی برای تبیین دستاوردهای دوران دفاع مقدس و کلاس درس.» برای شجاعت، ولایتمداری و دفاع از ایران اسلامی است و باید با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از خون شهدا و ارزش های آنها پاسداری کنیم. شهدا و ادامه راه آنها.

انتهای پیام/4078/4062/

تمامی نوشته های سایت مطابق با سامانه آنلاین، اقدام به بازنشر می نماید، بنابراین مسوولیت این مقاله بر عهده منابع خبری بوده و سایت ایواره هیچ مسوولیتی در قبال این نوشته از سایت ندارد.
دکمه بازگشت به بالا