استان ها

دست دولت‌ها باید از جیب تامین اجتماعی کوتاه شود

دست دولت‌ها باید از جیب تامین اجتماعی کوتاه شود

ایواره/ فارس نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مصوب کرده است که نه تنها دولت ها در جیب تامین اجتماعی دخالت نکنند، بلکه بدهی های دولت به این سازمان پرداخت شود.

ابراهیم عزیزی روز یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه در دیدار با روسای اتحادیه های کارگری فارس ضمن تبریک هفته کارگر و تشریح جایگاه کارگران در رونق تولید، گفت: بین پیشرفت و ساخت و ساز رابطه تنگاتنگی وجود دارد. کشور و موقعیت کارگران».

وی اتحادیه های صنفی استان فارس را بهترین های کشور دانست و گفت: مجلس در بودجه سال 1401 منابع خوبی برای تامین اجتماعی در نظر گرفت اما در اجرا باید دید تا چه اندازه بر سفره کارگران تاثیر گذاشته است.

عزیزی خاطرنشان کرد: قانون نه تنها محدودیت بلکه امتیازات ویژه ای برای جامعه کارگری دارد، اما موضوع مهم کوتاه شدن دست دولت ها از جیب تامین اجتماعی است که قدمت آن به گذشته های دور و دولت های گذشته بازمی گردد.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس تصویب کرد که نه تنها دولت ها در جیب تامین اجتماعی دخالت نکنند، بلکه بدهی دولت نیز به این سازمان پرداخت شود.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی نیز بر حل مشکلات جامعه کارگری تاکید کرد و گفت: همه باید کمک کنند تا واحدهای تولیدی رونق بگیرد و حقوق کارگران رعایت شود.

عزیزی افزود: در بحث امنیت شغلی از پیشنهادات جامعه کارگری استقبال می کنیم و با طرح آن در مجلس آن را به قانون تبدیل می کنیم تا اتحادیه های صنفی پیشنهادات خود را ارائه کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا