عمومی

داستان جایزه گلستان و دوره جدید آن

داستان جایزه گلستان و دوره جدید آن

مدت ها سعی کردم از کانال های رسمی و نهادهای مربوطه برای تبلیغ مسابقه گلستان خوانی استفاده کنم و کمتر به نتیجه ای رسیده ام. من باید خودم اقدام کنم و از شما می خواهم کمک کنید و مردم را تشویق کنید تا با گلستان سعدی بیشتر آشنا شوند.
سال گذشته مسابقه خواندن بخشی از دیباچه سعدی گلستان (به همراه جایزه) را برگزار کردیم تا علاقه مندان بتوانند در ماه مبارک رمضان فیلم های گلستان خوانی را با هشتگ جایزه گلستان در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنند و جوایزی نیز اهدا شود. در پایان ماه مبارک رمضان.

ماجرای جایزه گلستان از این قرار بود که سال گذشته در میان احساس وظیفه همه به نمایندگی از مجلس و شورای شهر سعی کردم قدمی در جهت ترویج فرهنگ و ادبیات کهن ایران زمین بردارم و نخواستم مستقیما خودم وارد کنم
بنابراین با نهادهای رسمی صحبت کردم تا کاری انجام دهند و هر کدام پاسخ دادند. به همین دلیل با دست خالی و منابع محدود شروع کردم و خوشبختانه کار با دوستانم پیش رفت و جایزه هم تامین شد.
من هم از شما می خواهم برای اولین روز اردیبهشت که روز بزرگداشت سعدی است، هر کاری از دستتان بر می آید انجام دهید. برای شرکت در این مسابقه که اجرای متن ثابت و مشترک بخشی از دیباچه گلستان سعدی است تا پایان ماه مبارک رمضان فرصت دارید.
فعلا برای شرکت در مسابقه گلستان خوانی ویدیو خود یا فرزندانتان را در صفحه خود منتشر کنید. فقط این سخنان دیباچه گلستان را بخوانید.

شرکت شما در مسابقه صرفا برای کسب جایزه نیست، بلکه با انتشار ویدئویی به سهم خود گام موثری در جهت اعتلای گلستان و حفظ این بار فرهنگی و تمدنی برداشته اید. لطفا پس از انتشار ویدیو در صفحه خود حتما جایزه گلستان را هشتگ کنید و صفحه من را تگ و منشن کنید.
اسامی برندگان در پایان ماه مبارک رمضان و همزمان با عید سعید فطر اعلام می شود.
در حال حاضر میزان جوایز به ترتیب:
برای نفر اول؛ چهار میلیون تومان،
شخص دوم؛ سه میلیون تومان
و نفر سوم؛ دو میلیون تومان است.
تغییرات با افزایش تعداد جوایز اعلام خواهد شد. (سال گذشته به ده نفر جوایز اهدا شد و مجموع جوایز به پنجاه میلیون تومان رسید.) لطفاً اگر شما هم به لزوم تبلیغ گلستان سعدی اعتقاد دارید و مایلید در اهدای جوایز شرکت کنید.

معیارهای ارزیابی:
2- درست خواندن و حفظ کردن
3- خلاقیت و ابتکار در اجرا
2- میزان مشاهده ویدیو
لطفاً توجه داشته باشید که در هر صفحه فقط یک ویدیو داوری می شود.
لطفا این صفحه را ببینید: https://instagram.com/golestanprize?utm_medium=copy_link.

دکمه بازگشت به بالا