استان ها

حذف نقاط پرحادثه محورهای مواصلاتی آذربایجان‌غربی در دستور کار سال جاری راهداری

رفع نقاط حادثه خیز محورهای مواصلاتی آذربایجان غربی در دستور کار سال جاری قرار گرفت

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی در پنجمین جلسه مدیریت اجرایی کمیسیون ایمنی حمل و نقل استان بر رفع نقاط حادثه خیز در سال 1401 تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری ایواره از آذربایجان غربی یاسر راهبردین معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در این جلسه با اشاره به اجرای طرح نوروزی امسال و قدردانی از تلاش های صورت گرفته توسط دستگاه های ذیربط در این زمینه گفت: در اجرای طرح موفق بوده ایم. برنامه نوروزی اما باید با افزایش اقدامات پیشگیرانه در کاهش تصادفات تلاش کنیم.

وی ضمن استماع گزارش ها و آخرین اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و پلیس راه استان در راستای تامین ایمنی و سخاوت راه ها و نظارت مستمر از اقدامات انجام شده و تلاش های جهادی برای تداوم اقدامات در جهت رفع حادثه تقدیر کرد. نقاط داغ امسال تاکید کرد و گفت: علاوه بر اقدامات فیزیکی و ایمنی محورها، اقدامات لازم برای افزایش فرهنگ رانندگی و آموزش های لازم به ویژه برای نوجوانان و جوانان انجام شود.

راهبردین با اشاره به اقدامات مناسب صدا و سیما و تولید برنامه های آموزشی بر تداوم این برنامه ها تاکید کرد و گفت: با توجه به مرزی بودن استان و تردد بالای مسافر، این اقدامات باید ادامه داشته باشد و آموزش در مدارس ادامه داشته باشد. و در بستر.» فضای مجازی و شبکه شاد برای انجام فعالیت های آموزشی و فرهنگ رانندگی و تردد مناسب در جاده ها.

وی گفت: با همکاری و هماهنگی همه دستگاه ها و ارگان های ذیربط پیش بینی می شود طی روزهای آینده افزایش ایمنی و کاهش تصادفات در استان را افزایش دهیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا