عمومی

بیانیه بسیج اساتید و طلاب مازندران درپی حادثه تروریستی حرم رضوی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

بیانیه بسیج اساتید و طلاب مازندران درپی حادثه تروریستی حرم رضوی - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در اطلاعیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان مازندران در پی حادثه تروریستی حرم رضوی و شهادت و مجروح شدن سه تن از روحانیون و جهادگران بسیجی در مشهد مقدس آمده است: زشت و کریه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تسلط یافتند و دراقدامی کور و ذلیل با شهادت یک روحانی جهادی و جانباز دفاع مقدس حجت الاسلام والمسلمین اصیل و مجروح ساختن حجاج اسلامی «متمول و عفیف» ذلت شیطانی خود را نشان داد.

بسیج و روحانیون جهادی دیار علوی ۶۵۰ شهید شمال کشور ضمن عرض تسلیت به ولی الله الاعظم امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و نایب ایشان امام خامنه ای ای روش ظله العالی و عموم شهدا پرور ایران اسلامی به ویژه خانواده این شهید والامقام اعلام می کند که دشمن با این اقدام ناجوانمردانه نشان داد که با علمای مجاهد مخالف است و در این زمینه تفاوتی بین شیعه و سنی وجود ندارد. کافی برای خواندن یا تصحیح بخاری، مخالف قرائت جهادی از اسلام است، در این میان او نمی پسندد که گاهی طبل اختلاف برود. بدمد و خون این گروه را بر گردن آن یکی بریز.

از شیخ فضل الله نوری تا سید عبدالکریم هاشمی نژاد، از میرزا کوچک جنگلی تا سید حسن مدرس، از مدنی و دستغیب و اشرفی و صدوقی تا شهدای روحانی مدافع حرم. مالامیری و محمد امین کریمیان و 4000 شهید دفاع مقدس شهادت می دهند که این جریان وجود خود را مدیون عمامه ای در خون است. حادثه نشستن عمامه در خون در صحن امن رضوی نشان از استقامت حوزه های علمیه در عرصه مجاهدت دارد.

چه گوارا شربت شیرین شهود و شهادت به عاشقان راه وصل است و چه زیباست جامه معراج خونین بر تن فقاهت. امام بزرگوار انقلاب، احیاگر اسلام جهادی در عصر حاضر، پس از شهادت علامه مطهری فرمودند: خون را بریزید. زندگی ما ماندگار است ما را بکش؛ ملت ما در حال بیدار شدن است. ما از مرگ نمی ترسیم. و تو به مرگ ما رحم نمی کنی.

دکمه بازگشت به بالا