عمومی

نقشه مهندسی فرهنگی، مهمترین سند راهبردی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

نقشه مهندسی فرهنگی، مهمترین سند راهبردی است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، امرالله حسنی روز شنبه در نشستی صمیمی با کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اظهار داشت: در سال 1385، در سال 1380 و 2017، 1388 به ثمر رسید. یک سال گذشت و زندگی مان مسیر دیگری گرفت و به پایان سفر نزدیک می شدیم.

با تأکید بر اینکه باید قدر تک تک لحظه ها را دانست و به قول مولانا همه کائنات از خدا یاد می کنند و او تنها انسانی است که از یاد خدا غافل شده است. انسانی که سرور موجودات است باید همیشه به یاد خدا باشد.

حسنی با بیان اینکه خدمت به مردم توفیق همه مسئولان است، افزود: باید قدر این نعمت را بدانیم و باید گره از مشکلات مردم باز کرد.

ارشاد اسلامی استان زنجان با یادآوری حدیثی از ائمه اطهار(ع) که فرمودند فردی که دو روزش یکی است ضرر کرده است، افزود: ارتباط با مجموعه ها یک اصل مهم است، قرآن می فرماید صبر کنید و دیگران را به صبر دعوت کنید. و ارتباط برقرار کنید. .

حسنی گفت: در محیط کار دو نوع ارتباط وجود دارد یکی ارتباطات اجتماعی و دیگری ارتباط اداری. بهره مند می شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان افزود: از برنامه ها و نظرات همکاران برای پیشبرد اهداف این اداره کل استقبال می کنیم و این پیشنهادات برای بهبود مجموعه مورد تاکید است.

حسنی یادآور شد: مردم و هنرمندان ولی امر ما هستند و احترام به ارباب رجوع باید در اولویت کاری ما باشد.

وی با اشاره به اینکه مهمترین سند راهبردی ما برنامه مهندسی فرهنگی کشور است، گفت: بند استانی این طرح نیز تدوین شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان لزوم ایجاد فضای صمیمی خوب در مجموعه تصریح کرد: امیدوارم با رویکردی پویا وارد سال جدید شویم.

دکمه بازگشت به بالا