عمومی

مشکلات معیشتی معلمان تا حدودی با اجرای رتبه بندی رفع می شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مشکلات معیشتی معلمان تا حدودی با اجرای رتبه بندی رفع می شود - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حسین نوش آبادی شامگاه پنجشنبه در دومین همایش دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان که در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد، با اشاره به اینکه جامعه جوان فرهنگی یکی از بازوها و اهرم های جامعه است، اظهار داشت: : معلمان و فرهنگیان عزیز در کشور و در گام دوم انقلاب بی بدیل است.

نوش آبادی با بیان اینکه معلمان بر اساس منویات رهبری پرچمدار و راهنمای جریان های مختلف هستند، گفت: همانطور که دیدیم معلمان در 43 سال گذشته در همه عرصه ها حرف اول و آخر را زده اند چرا که این قشر عزیز. با همه اقشار مختلف جامعه.» بر اساس تبیین جهادی که رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران فرموده اند، در ارتباط هستند و نقش بسزایی دارند.

نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پیگیری وضعیت معیشتی و اقتصادی معلمان گفت: تامین معلم از نظر رفاهی و اقتصادی ضروری است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت رتبه بندی معلمان نیز اظهار داشت: در حال حاضر رتبه بندی معلمان در شورای نگهبان تصویب شده است و امیدواریم با این رتبه بندی مشکلات معیشتی حل شود.

دکمه بازگشت به بالا