استان ها

ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین در کهگیلویه و بویراحمد/ توجه خاص دولت سیزدهم به اقشار محروم

به گزارش خبرگزاری ایواره از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سیدعلی احمدزاده که به مناسبت 14 اسفند تاسیس شد کمیته امداد از جمله کارکنان این نهاد حمایتی در استان کهگیلویه و بویراحمد وی با تبریک این روز گفت: خدمت به مستمندان درآمد و از توفیقی که تاکنون نصیب کمیته امداد و این نهاد حمایتی در زمینه های مسکن، ازدواج، اشتغال، امداد و… شده است، محروم است. رفتار و در حمایت از دانش آموزان به خوبی عمل کرده است.

فرماندار کهگیلویه و بویراحمد در سفر بیان شد رئيس جمهور اعتبارات به استان برای توجه به افراد تحت پوشش کمیته امداد و رفاه همچنین اعتبار گازرسانی به خانوارهای زیر در نظر گرفته شد پوشش دادن در حال تخصیص است.IMG-20220305-WA0028

وی در جریان سفر رئیس جمهور اظهار داشت انجمن تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی فراموش نشدند، گفت: کمک ها و اقدامات موثر کمیته امداد امام خمینی(ره) به مستمندان قابل تقدیر است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به دولت اشاره کرد جمهوری اسلامی دولت توحیدی و الهی است، افزود: دولت سیزدهم یک حکومت عدالت محور، جهادی و حامی مستضعفان و مستضعفان، اقشار محروم جامعه در این است. دولت از علاقه و امید خاصی هستند چالش ها و مسائل آنها کاهش می یابد.IMG-20220305-WA0029

وی اشاره کرد که نسبت به مشکلات مردم حساس هستیم، گفت: زمانی که گزارش محرومیت و رنج خانواده ای به من برسد سریعا پیگیری می کنم و در امدادرسانی فعال هستیم تا زن بی سرپرست، یتیم و کودک معلول دچار مشکل شوند.

احمدزاده با اشاره به توجه ویژه دولت آیت الله رئیسی به محرومان گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به سیاست ها و نگاه دولت تدبیر و امید باید به اقشار محروم و کم درآمد جامعه توجه بیشتری شود. “IMG-20220305-WA0030

وی به اقدامات خوب و گسترده کمیته امداد اشاره کرد حضرت امام استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری گفت: با مشارکت نهادهای حمایتی از جمله سپاه و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ساخت 1000 واحد مسکن کمک ها در استان در حالی آغاز شده که کلید 800 واحد ساخت و ساز به مالکان واگذار شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 5 هزار و 500 طرح اشتغالزا در استان توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد و گفت: اعتبار هزینه شده برای این تعداد طرح 145 میلیارد تومان است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا