استان ها

تکمیل ظرفیت ۹۹ درصد واحدها و تاسیسات اقامتی گیلان

تکمیل ظرفیت ۹۹ درصد واحدها و تاسیسات اقامتی گیلان

ایواره/ گیلان مدیرکل میراث، فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان با اشاره به تکمیل 99 درصدی ظرفیت واحدها و امکانات اقامتی در استان گفت: تعداد مسافران اقامتی استان با 95 درصد رشد نسبت به مدت مشابه. سال گذشته 158587 نفر در هر شب بود.

ولی جهانی سومین روز از فروردین ماه 1401 در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: طبق گزارش ها و آمارهای رسمی از تاریخ 25 اسفند 1300 تا 11 فروردین 1301 تعداد 552 هزار و 844 دستگاه خودرو از مبادی ورودی به استان گیلان وارد شده است.

مدیرکل میراث، فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان افزود: همچنین در مدت یاد شده تعداد مسافران و گردشگران نوروزی ورودی از پایگاه های زمینی و هوایی استان گیلان 2 میلیون و 897 هزار نفر بوده که نسبت به مدت مشابه 30 درصد افزایش داشته است. نسبت به مدت مشابه سال گذشته.

جهانی با اشاره به تکمیل 99 درصدی ظرفیت واحدها و امکانات اقامتی استان گیلان افزود: تعداد مسافران اقامتی استان با 95 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 158 هزار و 587 نفر در شب بوده است.

وی با اشاره به گشت های شبانه روزی تیم های نظارتی اداره کل میراث، فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان گفت: از طریق راه های ارتباطی اعلام شده خود را گزارش دهید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا