اجتماعی

بوستان شهدای گمنام زینبیه در منطقه۱۳ افتتاح شد

گلزار شهدای گمنام زینبیه در منطقه 13 افتتاح شد

صبح امروز (20 اسفند) پنجمین جشنواره شهید باکری در منطقه 13 با افتتاح گلزار شهدای گمنام زینبیه و غرس نهال به یاد شهدا توسط معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران ادامه یافت.

به گزارش ایواره همزمان با پنجمین روز از جشنواره شهید باکری در منطقه 13 و به مناسبت هفته منابع طبیعی، گلزار شهدای گمنام زینبیه با حضور نظری معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، علی احمدی شهردار تهران برگزار شد. منطقه 13 امیر مشایخی فرمانده پادگان 01 شهروندان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در ابتدای این مراسم ضمن نثار گل بر مزار شهدای گمنام زینبیه، شرکت کنندگان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند و از تندیس این جشنواره توسط معاون شهردار تهران رونمایی شد.
در ادامه مسئولان دو نهال سرو و 50 اصله نهال میوه و پهن برگ را به یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس در جوار مزار شهدای گمنام شهرک زینبیه غرس کردند و یاد و خاطره رشادت های این شهدا را گرامی داشتند.
همچنین ایستگاه هایی مانند محیط زیست، پسماند، فضای سبز، نقاشی کودکان، سلامت، سامانه مدیریت شهری 137 و یادمان شهدا خدمات مختلفی را به شهروندان و مراجعه کنندگان ارائه کردند.
بوستان شهدای گمنام شهرک زینبیه ناحیه 13 در مساحت 700 متر مربع و با آبنما و مبلمان شهری و تزیین گلزارهای گل و 100 اصله نهال و درخت توسط معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه احداث شده است. 13.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، اجرای سرود ملی توسط گروه راهپیمایی، امضای یادواره اولین جشنواره شهید باکری و سخنرانی فرمانده پادگان آموزشی 01 از دیگر بخش های این مراسم بود. مراسم
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا