حوادث

فرمانده کل انتظامی کشور: هیچ مشکل امنیتی نداشتیم

فرمانده کل انتظامی کشور: هیچ مشکل امنیتی نداشتیم

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: به لطف خدا مراسم 22 بهمن با نظم و امنیت کامل در سراسر کشور برگزار شد و طبق آخرین گزارش ها هیچ مشکل امنیتی نداشتیم.

به گزارش ایواره، سردار حسین اشتری وی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ضمن تبریک 22 بهمن اظهار داشت: مردم با حضور خود بار دیگر حماسه آفریدند و با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند و با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند. از مردم عزیزی که چهل و سومین پیروزی انقلاب اسلامی را با شکوهتر از سالهای گذشته جشن گرفتند، تشکر و قدردانی می کنم، البته در این مراسم تمامی نکات بهداشتی رعایت شد.

وی با بیان اینکه حضور پرنشاط مردم فهیم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: این مراسم با نظم و امنیت کامل در سراسر کشور برگزار شد و در آمادگی کامل قرار گرفتند. از ساعات اولیه در معابر از پیش تعیین شده برای حفظ نظم و امنیت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه طبق آخرین گزارش ها مشکل امنیتی نداشتیم و مراسم با نظم خاصی برگزار شد، تصریح کرد: اصلی ترین ها حضور خواهند داشت و جا دارد از تمامی همکاران پلیس در سراسر کشور تشکر و قدردانی کنم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا