ورزشی

بیانیه فدراسیون ورزش های ناشنوایان در خصوص ویدئوی منتشرشده از سوی بانوی کاراته‌کا

بیانیه فدراسیون ورزش های ناشنوایان در خصوص ویدئوی منتشرشده از سوی بانوی کاراته‌کا

فدراسیون در پی این اتفاق در خصوص فیلم منتشر شده از یک ورزشکار ناشنوای کاراته بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ایواره و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان، در متن این بیانیه آمده است:

به نام خدا

در ادامه ویدیوی منتشر شده توسط «آرزو قادری» ورزشکار کاراته ناشنوایان در مورد حذفش در رقابت های انتخابی بیست و چهارمین دوره المپیک ناشنوایان، موارد زیر برای روشنگری افکار و حضور شما روشن خواهد شد:

با توجه به تشکیل جلسه عوامل فنی و پیروان آن، کمیته فنی در برنامه ریزی برای انتخاب بهترین و شایسته ترین ورزشکاران (از نظر کیفی) به عنوان نمایندگان کاروان ورزشی کشورمان در رویداد مذکور و از طرف دیگر به دلیل فرصت کم. و حساسیت بالای بازی های آینده، انتخاب بهترین نفرات از نظر فنی مشخص شد:
برای شرکت در مرحله اول اردوی آمادگی از کلیه ورزشکاران و قهرمانان دوره قبل که آمادگی خوبی داشتند دعوت به عمل می آید.

وی در مسابقه انتخابی که با قضاوت 6 داور و با حضور نایب رئیس بانوان فدراسیون و مسئولین انجمن مربوطه (به عنوان ناظر) برگزار شد، مقابل حریف خود خانم مهناز حسن زاده (به عنوان ناظر) شرکت کرد. دارنده عنوان سوم و مدال طلای تیمی مسابقات جهانی اخیر) با اختلاف (3 بر 3) وزن خود را از دست داد و از این مرحله از اردوها حذف شد.

کلیه مدارک مسابقات و امتیاز ورزشکاران در مسابقه مذکور در کمیته فنی فدراسیون موجود می باشد.

فدراسیون ورزش های ناشنوایان با ابراز همدردی با ابراز همدردی آرزو قادری از ناتوانی وی در المپیک، وی به عنوان یک مقام مسئول فراتر از ابعاد فردی ایران عزیزمان مسئولیت می پذیرد و همه حرف های خود را بدیهی می داند و نادرست و زیر بار ارزیابی می کند. تأثیر افکار القایی مربیان شنوایی.

امیدواریم این ورزشکار عزیز نیز مانند سایر ورزشکارانی که موفق به قبولی در آزمون انتخابی نشدند، قوانین و مقررات را رعایت کرده و تمام تلاش خود را برای حضور در سایر مسابقات به کار گیرند.

فدراسیون ورزشهای ناشنوایان جمهوری اسلامی ایران
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا