اجتماعی

برگزاری جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه»

برگزاری جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه»

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: جشن نیکوکاری امسال با شعار “عید همه” با هدف کمک به خانواده های نیازمند برگزار می شود.

به گزارش ایواره، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه جشن نیکوکاری همه ساله در آستانه سال نو با هدف جمع آوری کمک های مردمی برای خانواده های نیازمند برگزار می شود، افزود: میادین و مراکز اصلی شهرستان های استان آغاز می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: روز جمعه 13 اسفندماه جشن نیکوکاری در قرارهای نماز جمعه سراسر استان ادامه دارد.

وی گفت: کمیته امداد پس از دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی از سوی افراد نیکوکار و نوع دوست، در کمترین زمان ممکن آنها را در اختیار نیازمندان قرار می دهد تا این عزیزان با دغدغه کمتری سال جدید را آغاز کنند.

پرپنچی با اعلام شیوه های مشارکت مردمی در جشن ملی نیکوکاری گفت: خیرین استان تهران می توانند کمک های نقدی خود را با شماره کارت 6037999790000002008 و با وارد کردن کد 16 با شماره تلفن 7355-021 به خانواده های نیازمند واریز کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران یادآور شد: همچنین افراد نوع دوست می توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۲۱*۸۸۷۷*۱ از طریق تلفن همراه به نیازمندان در آستانه نوروز کمک کنند.

وی از پیش بینی کد QR برای جذب کمک های مردمی خبر داد و افزود: جشن نیکوکاری تا 25 اسفند ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، پرپنچی ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از ظرفیت های مختلف استانی از جمله خیریه ها، مراکز نیکوکاری و همچنین تعامل و هم افزایی با دولت، علمی و دانشگاهی، اقتصادی، بازرگانی، اصناف، بازاریان و بانک ها در سال جدید شاهد شور همدلی در کمک به خانواده های نیازمند خواهیم بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا