اقتصادی

آخرین وضعیت محورهای شمالی با بارش برف و باران

آخرین وضعیت محورهای شمالی با بارش برف و باران

بر اساس آخرین گزارش اعلام شده از سوی مرکز مدیریت راه های کشور، هم اکنون ترافیک سنگینی در محورهای شمالی وجود دارد که با بارش برف و باران همراه است.

به گزارش ایواره، بر اساس آخرین گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، هم اکنون در محور چالوس، مسیر جنوب به شمال، بیلقان به مرز آدران و محدوده نسا و مسیر شمال به جنوب، مرزن آباد به مرز میانک و تونل کندوان ترافیک سنگین است. و سد امیرکبیر وجود دارد. از سوی دیگر در محور هراز (مسیر رفت و برگشت) و محدوده پیست آبعلی و آزادراه پردیس – تهران، رودهن و پردیس ترافیک سنگین گزارش شده است. اما در حال حاضر در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیرهای رفت و برگشت ترافیک روانی وجود دارد.

بر اساس آخرین گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، در محورهای شمالی شامل چالوس، هراز، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت بارش برف و باران و در محور فیروزکوه بارش باران گزارش شده است.

سایر محورهای ترافیکی به جز آزادراه قزوین – کرج، محدوده پایانه شهید کلانتری و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک و آزادراه کرج – قزوین، محدوده پایانه شهید کلانتری که ترافیک سنگینی در آن جریان دارد، ترافیک روانی است اما در برخی از محورها استان های شرق آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، تهران، زنجان، قزوین، لرستان، مازندران، مرکزی، چهارمحال بختیاری، کردستان و همدان بارش برف و باران و باران در برخی نقاط استان های گیلان، گلستان و کرمانشاه گزارش شده است.

همچنین 10 محور شریانی، غیر شریانی و مسدود فصلی وجود دارد که به سه محور دهگلان – حسین آباد، ریگان – ایرانشهر، میل نادر – سفید آبه، گنجنامه – تویسرکان، سروآباد – پاوه، سی سخت – پادنا، پونل – خلخال، وزک تقسیم می شوند. – بلده، هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند خاطرنشان کرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا