عمومی

نمایندگان مجلس مدافع مردم هستند/پرهیز از حاشیه‌پردازی در مجلس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

نمایندگان مجلس مدافع مردم هستند/پرهیز از حاشیه‌پردازی در مجلس - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

میر نظریه غنی در گفتگو بگو به گزارش خبرنگار آنلاین، وی با گرامیداشت دهم آذر روز مجلس گفت: مجمع شورای اسلامی در گام یازدهم تلاش کرده است در تمامی برنامه ها به مطالبات و مطالبات مردم توجه داشته باشد. پیش نویس قوانین به هیچ وجه از مسیر دموکراسی منحرف نشوند.

وی افزود: ما در دولت سیزدهم از رئیس جمهور و وزرا انتظار داریم که بیشترین وقت و تلاش خود را صرف برآورده کردن مطالبات شهروندان کنند تا شاهد روند توسعه روزافزون در کشور و استان باشیم. اردبیل .

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل با تذکر به نمایندگان مبنی بر پرهیز از پرداختن به مسائل حاشیه ای و بی ثمر گفت: در 2 سال گذشته 7 نماینده همواره تلاش کرده اند تا به همه وعده ها و وعده های مردم عمل کنند و یا به دنبال تحقق اهداف باشند. اینها. قول می دهد.” فعالیت ها و اقدامات موثری برای ایجاد اشتغال و تقویت نظام معیشتی مردم انجام شده یا در حال انجام است.

نظری افزود: در جلسه ای که نمایندگان با دولت داشتند تاکید ما بر پیگیری مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم بود تا آثار محسوس آن در آینده بر سفره آحاد جامعه باشد. عینه مشاهده شده است که مردم دغدغه کمتری برای تامین مسکن، اشتغال فرزندان و وسایل معیشت کافی دارند.

وی بر لزوم جذب سرمایه گذار و کارآفرین در مناطق مختلف استان به ویژه در شهرستان های محروم از کار و اولویت تاکید کرد و ادامه داد: در ماه های آینده با سفر اکثر وزرا به شهرهای مختلف استان، پروژه های اولویت دار، به ویژه سرمایه گذاری های کلان اقتصادی، صنعتی و گردشگری و کشاورزی باید بستر اشتغال مولد را فراهم کند و بخشی از دغدغه های مردم با تلاش و پیگیری دولت و مجلس برطرف شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل ابراز امیدواری کرد که با حرکت جهادی و انقلابی دولت و مجلس در ماه های آینده نه تنها گرهی از مشکلات و دغدغه های مردم، بلکه بخش بزرگی از اقتصاد کشور حل شود. پتانسیل در قالب بودجه های قابل دستیابی در نظر گرفته خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا