استان ها

۸۰ طرح صنعتی و کشاورزی تسهیلات رونق تولید دریافت می کنند

80 پروژه صنعتی و کشاورزی از تسهیلات رونق تولید برخوردار می شوند

ایواره / سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: در سی و یکمین جلسه کارگروه تسهیل در تولید استان و حذف ستاد موانع ، 80 پروژه صنعتی و کشاورزی استان با دریافت 223 میلیارد دلار تسهیلات موافقت کردند.

علیرضا شریفی نژاد معاون اقتصادی استاندار سمنان در جلسه کارگروه کاهش و رفع موانع تولید استان در 23 شهریور 1393 اظهار داشت: پرداخت 223 میلیارد و 374 میلیون دلار تسهیلات رونق تولید در 80 واحد محصول در استان ، 56 فرصت شغلی جدید برای نیروی کار ایجاد می شود. کار ایجاد می شود.
وی با اشاره به گزارش عملکرد منتشر شده کارگروه ، گفت: امروز باید رویکرد و نوع روش کار را در برخی قسمت های کارگروه تسهیل ویرایش کرده و از کار توزیع شده به سیستم کاری عمدی منتقل شویم.
شریفی نژاد افزود: به این ترتیب برای تسهیل دسترسی به گزارشات عملکرد به صورت مداوم ، مهم این است که بتوانیم از ما انتقاد کرده و با شناسایی زوایای پنهان که نادیده گرفته شده اند ، در نهایت به بهترین نتایج دست یابیم. بگذارید به آل برسیم.
وی افزود: شانزدهمین رتبه کسب و کار استان در کشور به دلیل شرایط اقتصادی مطلوب و تلاش برای حفظ اشتغال موجود ، که می توان گفت در شرایط مطلوبی است ، اما اگر تلاش خود را افزایش دهیم ، موقعیت ایده آلی است. زیرا کیفیت نهایی وجود ندارد و ما همیشه باید به دنبال ایده آل ها باشیم.
معاون امور اقتصادی استاندار سمنان با تاکید مجدد بر تلاش های مستمر بانک های عامل و مدیران اجرایی دستگاه های اجرایی متولی تولید برای رفع موانع ، گفت: مدیران باید از وقت خود برای حل مشکلات استان استفاده کنند و در عین حال مدیران بانک باید حضور داشته باشند. و دائماً در جلسات کارگروه تسهیل شرکت کنند ، مسائل و مسائل مربوط به تولید در استان را پیگیری کنند و به مهلت مقرر پایبند بوده و به سقف تعهدات خود برسند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا