استان ها

دستورات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع در اجرای پروژه های عمرانی

دستورات مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم برای تسریع در اجرای پروژه های عمرانی

به گزارش ایواره از قشم ، علی درویش پور در دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران این سازمان و اعضای شورای اسلامی شهر قشم ، بر لزوم تکمیل پروژه های عمرانی در زمینه راهسازی و خدمات رسانی جهت ارائه خدمات بیشتر خوب تأکید کرد. برای ساکنان و گردشگران تحت فشار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین تصریح کرد: تهیه و تدوین طرح جامع کلیه روستاهای جزیره قشم به منظور برنامه ریزی اجرای پروژه های عمرانی در جزیره یک امر ضروری است.

در این بازدید ، وی همچنین دستوراتی برای سازماندهی جاده ها و دسترسی به روستاهای جزیره ، از بین بردن نقاط حادثه خیز ، بهبود وضعیت روشنایی ، ایجاد فضای سبز و همچنین ایجاد بستر مناسب برای تکمیل پروژه های عمرانی در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه کرد.

درویش پور ایجاد مجتمع های ورزشی ، پارکها و سایر سایتهای خدماتی را از مهمترین شاخصهای بهبود خدمات و افزایش کیفیت ساکنان جزیره در روستاهای قشم دانست و دستورات ویژه ای برای تسریع در اجرای این پروژهها صادر کرد.

همکاری و هم افزایی بین سازمان منطقه آزاد و روستاها و شوراهای اسلامی روستاهای قشم برای انجام بهتر و سریعتر پروژه های عمرانی از دیگر موضوعاتی بود که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این بازدید به آن اشاره کرد.

بازدید از مراحل تکمیل پروژه آسفالت سازی ، روشنایی ، فضای سبز و گسترش بزرگراه رمکن در گیاهدان ، بازدید از روستای باغ بالا و سفارش شرایط احداث خانقاه در این روستا ، ساماندهی و بهسازی آسفالت روستای توریان بر اساس تفاهم نامه با دهیاری و بازدید از محل تکمیل پروژه احداث پارک خانواده روستای خالدین بخشی از برنامه دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم بود.

همچنین بازدید از تعریض جاده به منظور از بین بردن نقاط حادثه خیز و افزایش ایمنی در راههای روستایی ، بررسی آخرین پیشرفت فیزیکی مجموعه ورزشی روستای کاروان ، بازدید از محل احداث بوستان روستای کوشه ، ساماندهی وضعیت روشنایی و بهبود گربدان بلوار دسترسی به روستا و تسریع در احداث پارک روستای زینبی بخشی دیگر از درویش پور و هیئت همراه بود.

48

دکمه بازگشت به بالا