عمومی

فرهنگ عاشورایی ضامن صلابت انقلاب اسلامی است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

فرهنگ عاشورایی ضامن صلابت انقلاب اسلامی است - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سرهنگ شکر عبدی شامگاه دوشنبه در یادواره شهدای جعفرآباد اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران که پایه در مدرسه امام حسین (ع)ع) موضع گیری علیه همه استکبار یکبار به یک گفتمان ارزشمند در عرصه جهانی و بین المللی تبدیل شده است که اتکا به آن می تواند قدرت و عزت امت اسلامی را افزایش دهد.

وی تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از هر فرصتی برای ضربه زدن به این فرهنگ غنی عاشورایی استفاده کردند اما نتیجه حیرت آنها چیزی جز ضرر و شکست نبود.

جانشین سپاه حضرت عباس (ع)ع) استان اردبیل به تحولات منطقه به ویژه حرکت گروه ها علیه جمهوری اسلامی ایران در کشورهای همسایه برای ضربه زدن به این عزت و قدرت عاشورا اشاره کرد و گفت: می تواند همه دشمنان بشریت را نابود کند. حقارت برای نشستن.

سرهنگ عبدی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: شهدای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف با تکیه بر فرهنگ عاشورا توانسته اند راز بقای خود را به درستی و به نوعی مسیر شهدا فاش کنند. “ع) در رد ستم و شرمندگی و شرمندگی شدن.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی نیز با تمام قدرت و شکوه خود سعی کردند در مقابل کفار و با اتکا به ارباب و فرمانروای خود امام حسین (ع) ایستادگی کنند.ع) دشمنان را در همه زمینه ها شکست دهید.

سرهنگ عبدی افزود: در شرایط کنونی که سخت ترین لحظه برای غلبه بر مشکلات اقتصادی ، فرهنگی و حتی رسانه ای است ، لازم است راه درست و مقصد نهایی را برای گذر از این سختی ها و مشکلات با خیال راحت بدانیم. اقتدار و عظمت سیستم. “اسلام را بیشتر از گذشته ارائه دهید.

وی ولایتمداری و نیز پیگیری راه و آرمانهای صادقانه ائمه هدی را ضروری و حیاتی عنوان کرد و ادامه داد: برای رسیدن به نقطه خوداتکایی و استقلال کشور ، این عناصر و ارزشهای معنوی باید باشد. در نظر گرفته شود تا با مقاومت و روحیه جهادی ، سازنده و ماندگار باشد.

دکمه بازگشت به بالا