استان ها

امسال 8333 مورد بازرسی از نانوایی های استان قزوین صورت گرفت

به گزارش خبرگزاری ایواره از قزوین؛ جلسه اصلی کارگروه ستاد تنظیم بازار استان به ریاست استاندار قزوین جمالی پور روز شنبه و با حضور قبادی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، قاسمی دادستان عمومی و انقلاب قزوین ، افضلی رئیس سکوت قزوین برگزار شد. سازمان و دبیر ستاد تنظیم بازار استان ، سرهنگ طاهرخانی. استان الامر ، سرهنگ عبدالمالکی ، معاون فرمانده نیروی انتظامی استان ، زکی زاده ، مدیرکل دفتر امور اقتصادی استان ، فاطمه خمسه ، مدیر کل جهاد کشاورزی استان ، بیک ، معاون مدیر کل استان های دولتی ، قولوین ، نایب رئیس اتاق اصناف قزوین برگزار شد.

عزیزالله افضلی رئیس سازمان صمت استان قزوین ، قزوین در این جلسه گزارشی از مصوبات قبلی ارائه داد و گفت: در استان از سال 1691 چندین بازرسی دوره ای برای کنترل و نظارت بر فعالیت های این روزها انجام شده است.

وی اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون 8 هزار و 333 مورد بازرسی از واحدهای کوره در استان انجام شده است.

جلسه صنعت

وی افزود: این بازرسی ها با همکاری تیم های مشترک گشت و همکاری بازرسان سازمان صمت و همکاری دولت ها ، مناطق ، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی انجام شده است که منجر به تشکیل 160 پرونده به ارزش بیش از 6 میلیارد نفر شده است ریال “.

افضلی تصریح کرد: ارزش این پردازنده ها بالغ بر 6 میلیارد ریال است که برای تحقیقات و صدور آرا به اداره کل تعزیرات حکومتی ارجاع می شود.

وی اظهار داشت: عمده ترین تخلفات کم فروشی ، گران فروشی ، عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و آرد خارج از شبکه است.

در این جلسه گزارش اداره کل پست استان در خصوص سیستم پس از ناوبری و روند ثبت اطلاعات نمایندگان توزیع مرغ در استان و گزارشی از موجودی و وضعیت کالاهای اساسی تنظیم بازار ارائه شد. .

دکمه بازگشت به بالا