علمی و پزشکی

برای درمان و پیشگیری از فشار خون بالا چه حرکات ورزشی انجام دهیم؟

برای درمان و پیشگیری از فشار خون بالا چه حرکات ورزشی انجام دهیم؟

محققان مطالعه کرده اند که چگونه با ورزش می توان فشار خون بالا را درمان یا پیشگیری کرد.

به گزارش ایواره ، از هر چهار حمله قلبی یک مورد به دلیل فشار خون بالا اتفاق می افتد. تخمین زده می شود که تا سال 2025 ، حدود 60٪ از جمعیت جهان فشار خون بالا داشته باشند. اگرچه تصدیق شده است که ورزش فشار خون را کاهش می دهد ، اما تاکنون بدون توجه به سطح فشار خون توصیه هایی ارائه شده است و بیشتر به میزان ورزش در هفته توجه داشته اند.

در این مطالعه ، تأثیر ورزش در بیماران با فشار خون بالا ، افراد با فشار خون بالاتر از حد طبیعی و افراد با فشار خون طبیعی مورد بررسی قرار گرفت.

محققان سوئیسی گفتند که هدف از این توصیه ها برای هر سه گروه کاهش فشار خون است. سرانجام با کاهش فشار خون می توان خطر حمله قلبی ، سکته مغزی و مرگ ناشی از بیماری های قلبی عروقی را کاهش داد.

محققان گفتند ، برای افرادی كه فشار خون بالا دارند ، ورزش هوازی م mostثرترین روش است كه شامل فعالیت هایی مانند پیاده روی ، دویدن ، دوچرخه سواری یا شنا می شود. در افرادی که فشار خون بالا از حد نرمال دارند ، آموزش استقامت پویا در اولویت است. همچنین افرادی که فشار خون طبیعی دارند بیشتر از انجام تمرینات مقاومت ایزومتریک توصیه می شوند.

به گزارش ایواره ، به نقل از Medical Express ، افراد چاق در صورت ادامه عارضه چاقی به فشار خون بالا مبتلا می شوند. همچنین افراد سالم که والدین آنها فشار خون بالا دارند در معرض فشار خون بالا هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا