بین الملل

ایده‌های برتر دومین رویداد ایده تا پدیده ایلام معرفی شدند


ایده‌های برتر دومین رویداد ایده تا پدیده ایلام معرفی شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ایلام ، دومین رویداد ایده برای پدیده با موضوع فناوری و نوآوری در صنایع شیمیایی ، غذایی و دارویی در دو مرحله به منظور توسعه ایده ها ، ایجاد صنایع کوچک و راه اندازی مشاغل جدید همکاری بین واحد توسعه واحدهای فناوری دانشگاه آزاد اسلامی ایلام و شرکت شهرهای صنعتی این استان انجام شد و از 20 ایده تصفیه شده مربوط به این رویداد ، سه ایده از کمیته قضات آنها به عنوان برگزیدگان نهایی انتخاب شدند.

این رویداد بصورت آنلاین و از طریق کنفرانس ویدئویی برگزار شد و شرکت کنندگان از بخشهای مختلف ایده های خود را ارائه داده و از آنها دفاع کردند. سرانجام ، عاطفه حسینخانی با ایده مکان یابی بازدارنده های خوردگی در محیط های اسیدی مقام اول را بدست آورد.

در این رویداد ، زهرا عباسی با ایده گاز ضد باکتری استریل برای تسریع ترمیم زخم و صفا فرخی با ایده ایجاد و استفاده از تله های فرمونی در مناطق جنگلی زاگرس به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

رتبه بندی و ایده های تجاری انتخاب شده برای روند تکمیلی تجارت و تجاری سازی ایده ها توسط شرکت شهرهای صنعتی و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام پشتیبانی خواهد شد.

انتهای پیام / 4121/4062 /

انتشارات سایت بر پایه سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به بازنشر می نماید، در نتیجه مسوولیت این نوشته از سایت بر عهده مراجع اصلی بوده و سامانه آنلاین ایواره هیچ مسوولیتی در قبال تمامی نوشته های سایت نخواهد داشت.
دکمه بازگشت به بالا