عمومی

جزئیات برنامه هفته شوراهای آموزش و پرورش در کرمان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

جزئیات برنامه هفته شوراهای آموزش و پرورش در کرمان - خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، فریبا اسکندرزاده صبح سه شنبه هنگام گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از رئیس مدرسه و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش ، تقویم هفته شوراهای آموزش و پرورش از 24 تا در تاریخ 30 ژانویه سالانه اعلام می شود.

وی افزود: چهارشنبه ، 24 دی ماه “شورای آموزش ، آموزش و آموزش آموزش محور” لقب شده است ، در حالی که روز پنجشنبه نیز “شورای آموزش ، ارتقا the کیفیت آموزش در مناطق مرزی” نامگذاری شده است.

اسکندرزاده افزود: در روز جمعه 26 دی ماه مشارکت خانواده ها در آموزش و پرورش به عنوان مشاوره آموزش و پرورش نامگذاری شده است ، زیرا مشارکت خانواده ها در بهبود کیفیت فعالیت های آموزشی نقش موثری دارد.

رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش استان کرمان گفت: روز شنبه ، 26 دی ماه ، شورای آموزش ، آموزش و آموزش در متن فناوری ذکر شد.

اسکندرزاده تصریح کرد: روز یکشنبه ، نوزدهم ژانویه ، با عنوان “نکاتی برای آموزش سنت حرفه ای و روایات و امامان در مدیریت” ، با تشکر از اهل بیت (ع) نامگذاری شده است که فضای مدیریتی مناسب تری را برای شوراهای آموزش فراهم می کند.

وی گفت: “دوشنبه ، 30 دی ماه سال جاری” شورای آموزش مدارس مرکز تحول در آموزش و پرورش “و روز سه شنبه نیز” نکات آموزش ، فرصت های اقتصادی و توسعه پایدار “نامیده می شود. خط شعار (برداشت از حمایت م ofسسات خیریه بنیادی برای توسعه جنبش مدرسه سازی در استان است) این است که ما امیدواریم که برای حل برخی از مشکلات ، فرصت های اقتصادی م effectiveثر به آموزش و پرورش استان ارائه شود.

دکمه بازگشت به بالا