حوادث

۹۳ درصد جرایم مربوط به سرقت است

۹۳ درصد جرایم مربوط به سرقت است

جانشین فرمانده ناجا گفت: برای پیشگیری و کاهش جرم ، در حالی که تقاضا از سازمان ها و نهادها باید در دستور کار قرار گیرد ، مسئولیت تولید و گسترش امنیت بر عهده آن است.

به گزارش ایواره ، سردار قاسم رضایی فرماندهان انتظامی استان قزوین با اشاره به نقش پلیس در تأمین نظم و امنیت کشور و برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش و اخلالگران در امنیت عمومی گفتند: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تأمین امنیت داخلی ، روابط ملی ، بین المللی و پروژه ها جامعه و امنیت نقش و جایگاه بالایی دارند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به سطوح مختلف ناجا اظهار داشت: ارزیابی عملیاتی به معنای توجه به روحیه کارکنان ، نفوذ ، مهارت ها ، اعتقادات ، شخصیت ، رفتار و آموزش است و ما در ارزیابی عملیاتی موضوع فرهنگ سازمانی را دنبال می کنیم.

وی افزود: ناجا به عنوان یک سازمان بزرگ ، عمیق و تأثیرگذار در ابعاد مختلف اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و … دارای فرهنگ سازمانی غنی است و نباید در برابر هرگونه تهدید و تکیه بر فرهنگ آسیب پذیر باشد. سازمانی باید کاملاً قوی و پایدار باشد. .

جانشین فرماندهی انتظامی ناجا با بیان اینکه پلیس به مردم خدمت می کند و با همه مجرمان با قانون برخورد می کند اظهار داشت: عزت سازمان سرمایه است و باید با اقتدار و قداست حفظ شود.

رضایی خاطرنشان کرد: 93 درصد جرایم مربوط به سرقت است و فرماندهان و مدیران انتظامی با افزایش نگهبانان محله ، توسعه گشت ها و نگهبانان شبانه برای جلوگیری از سرقت و با اقدامات هوشمندانه و برنامه ریزی شده سرقت را افزایش می دهند. کشف به موقع سرقت ها. حفظ و ارتقا احساس کاهش و امنیت در جامعه.

وی افزود: هزینه های جرم باید متناسب با آن باشد. بنابراین ، برای پیشگیری و کاهش جرم ، پلیس ، ضمن اینکه خواسته ها را از سازمان ها و نهادها در دستور کار قرار می دهد ، باید مسئولیت تولید و افزایش امنیت را نیز به عهده بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، در پایان جانشین فرمانده ناجا بر لزوم توجه به اردوگاه های استحاله کوپی و قرارگاه برای ارتقا و حفظ امنیت اخلاقی و اجرای صحیح و مستمر برنامه های اول و دوم تأکید کرد. نظارت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا